Wpis z mikrobloga

tak, twoich kłamstw o tym że pisałem iż ich dotyczy książka


@Deska_o0: toż napisałem że ich nie ma w książce i że wszedłeś z nimi z dupy
a to że chciałem zobaczyć gdzie jest ten wątek w książce którą starasz się krytykować w tym wątku ale do której treści nie odniosłeś się w ogóle to zbrodnia? Już pomijam fakt że strasznie się gubisz bo najpierw mnie zapytałeś czy nie czytałem (w
"bronisz" idioty widzącego spisek żydów w światowej sprzedaży truskawek które mają pozabijać gojów


@Usmiech_Niebios: przeczytaj to sobie powolutku, może przedtem wypij jakiś rumianek i dotrze do ciebie że nie ma tam słowa o książce a tak jak we wcześniejszych wpisach po których mnie zawołałes odnosiłem się do autora i niezależnie od tego ile będziesz jeszcze kłamał to każdy może sobie przewinąć do góry.
Kurde skoro brniesz z takim uporem maniaka w
@Blackhorn książka jest mocno krytykowana przez uczonych za argumenty pozamerytoryczne, erystyczne i brak podejmowania prób dowiedzenia stawianych tez.
„The suggestion that scholars "can't ignore bad ideas" is a nonstarter. In science there are a thousand bad ideas for every good one. "Doing battle" against all of them is not an option for mere mortals, and doing battle against some of them is a tacit acknowledgment that those have enough merit to exceed
A poza szurskimi urojeniami, znaczą bardziej gówno, niż wiele.


@ab6661: ten szurski strach przed Żydami jest dość groteskowym zjawiskiem. Ale to bardzo wygodne, mieć na kogo zrzucić każde swoje niepowodzenie i problem życiowy.

"jestem biedny bo wyzyskuje mnie i moje państwo żydowska finansiera... "Ch*j z tym że 50% mojego przychodu wydaje na małpki w Żabce, Viceroye czerwone, trawę od lokalnego sebka i pierdoły typu niepotrzebny mi sprzęt RTV czy tatuaże

"Chorujemy