Wpis z mikrobloga

Chyba mam jakąś zrytą banie bo mam wrażenie że wszyscy faceci lub większość nie szanuje swoich kobiet w związku i wtedy taki związek jest najdłuższy bo jak facet jest dobry i kochany to różowa odejdzie szybko z braku emocji.Chyba że za dużo się naoglądałem aferek na youtube i oceniam też przez pryzmat zaburzonych lasek z Tindera/Badoo bo prawie z każdą co pisałem to miała jakiegoś toksycznego typa.

Może po prostu na portalach randkowych większość różowych jest po przejściach i ma problemy z psychika?

#przegryw #rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #psychologia #tinder #hipergamia #blackpill
  • 9
@Kodzirasek: nie pomyślałeś że one też wyolbrzymiają i muszą mieć winnego? Ex to idealny obiekt. Ani go nie poznasz, ani zobaczysz a można mu zarzucić wszystko.
To one często są toksyczne, wredne ale sobie nie zarzucą że są złe. Zawsze facet musi być winny, a jak nie ma winy, to się mu ją znajdzie.
Kobiety są #!$%@?, ale nie można je dawać pod jedną kreską bo nie na każdą działa to
@Kodzirasek: problem jest po obu stronach. z jednej strony większość różowych uczy się dopiero na błędach i jedynie po toksycznym związku zdaje sobie sprawę, ze związek z narcyzem to przesada. z drugiej strony masa facetów w polsce ma mylne wrażenie, że dobry facet do związku to bezpłciowy nice guy.

gdyby laski częściej używały mózgu, a faceci zaczęli się szanować, to psychopaci nie mieliby takiego brania jakie mają teraz.
o mam wrażenie że wszyscy faceci lub większość nie szanuje swoich kobiet w związku


@Kodzirasek: bo laski lubia byc zlewane wtedy one chca jeszcze bardziej sie starac xDD
odnosze dokladnie takie same wrazenie, np. sa ludzie co cpaja - laska to przeszkadza fest i nie zerwa xD