Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Dwa pytania do różowych pasków. Przede wszystkim do tych, które są aktualnie singielkami. Możecie odpowiedzieć anonimowo. Najważniejsze, żeby odpowiedź była szczera.

Nie jest tajemnicą, że pierwszym wyborem mężczyzny zawsze będą młode kobiety. Jest to spowodowane kwestiami biologicznymi i nie tylko.

Ciekawy jestem, czy wy same macie takie poczucie, że niektórych kwestii nie da się przeskoczyć i młodsze kobiety są od was pod pewnymi względami atrakcyjniejsze?

Czy faktycznie jest tak, że w wieku powiedzmy 25 lat zaczynacie odczuwać coraz większą presję na znalezienie kogoś, bo z każdym rokiem pula zainteresowanych wami atrakcyjnych facetów się zmniejsza?

#rozowepaski #logikarozowychpaskow #zwiazki #tinder #badoo



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 15
@mirko_anonim: Pomiędzy 20-latką a 25-latką nie ma większej różnicy. Cofinij się pamięcią 5 lat temu i zastanów się czy zmieniłeś się na innego człowieka.
W 2019 r, czyli rok przed wybuchem CoVid
dziewczyna miała 20 lat, 5 lat później jest 2024 rok i teraz ma 25 lat. Dla niektórych to już stara panna.

5 lat Ja odczuwam jakby minął rok. Ludzie nie prowadzą takiego intensywnego życia żeby w przeciągu 5 lat
Ciekawy jestem, czy wy same macie takie poczucie, że niektórych kwestii nie da się przeskoczyć i młodsze kobiety są od was pod pewnymi względami atrakcyjniejsze?


Czy faktycznie jest tak, że w wieku powiedzmy 25 lat zaczynacie odczuwać coraz większą presję na znalezienie kogoś, bo z każdym rokiem pula zainteresowanych wami atrakcyjnych facetów się zmniejsza?


@mirko_anonim: Dalej jestem młoda (mam poniżej 25 lat) i mam wrażenie, że z każdym rokiem mam coraz
Czy faktycznie jest tak, że w wieku powiedzmy 25 lat zaczynacie odczuwać coraz większą presję na znalezienie kogoś, bo z każdym rokiem pula zainteresowanych wami atrakcyjnych facetów się zmniejsza?


@mirko_anonim: kobiety TAK
Personalnie wolę umawiać się z młodszymi ode mnie o 10 lat chłopakami, którym imponuje to że zarabiam więcej od nich i jestem ich "życiową przewodniczką"


@klewerewel: ale nie chwal się zaburzeniami publicznie :D
Pomiędzy 20-latką a 25-latką nie ma większej różnicy.


@klewerewel: hahahha nie no teraz to przesadziles, chcesz mi powiedziec ze nie odroznie laski ktora ma 20 a ktora ma 25lat xD
laski starzeja sie szybciej no i to widac, tez no zalezy od genow bo mialem kolezanki gdzie byly 3 lata roznicy i niektorzy mowili ze ta mlodsza jest starsza ale to przez baby face
20-latki to głupie kozy, one nie potrafia rozmawiać na bardziej ambitniejsze tematy. Pustaki które spędzają całe dnie na robieniu makijaży, szukaniu ubrań, tiktoku itp.


@klewerewel: Yhm, taka generalizacja to wskazuje chyba o Twojej głupocie i niedojrzałości ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Ciekawy jestem, czy wy same macie takie poczucie, że niektórych kwestii nie da się przeskoczyć i młodsze kobiety są od was pod pewnymi względami atrakcyjniejsze?


@mirko_anonim: Nawet wiele rówieśniczek i kobiet ode mnie starszych jest ode mnie atrakcyjniejszych, więc dlaczego miałabym myśleć o młodszych? Zresztą nigdy na to nie patrzyłam w taki sposób, w sensie że to jest jakaś rywalizacja z innymi kobietami.

Czy faktycznie jest tak, że w wieku powiedzmy
choochoomotherfucker - >Ciekawy jestem, czy wy same macie takie poczucie, że niektóry...

źródło: _99372497_whatsubject

Pobierz
hahahha nie no teraz to przesadziles, chcesz mi powiedziec ze nie odroznie laski ktora ma 20 a ktora ma 25lat xD

laski starzeja sie szybciej no i to widac, tez no zalezy od genow bo mialem kolezanki gdzie byly 3 lata roznicy i niektorzy mowili ze ta mlodsza jest starsza ale to przez baby face


@razdwatrzy55: Pleciesz bzdury jak rzadko który, po pierwsze kobiety nie starzeją się wcale szybciej od mężczyzn,
@mirko_anonim: Tak, nie ukrywam, że presja delikatnie rośnie. Na pewno całkiem inaczej patrzy się na te sprawy w wieku 18-20 i powiedzmy 25-27. Ale bardziej martwi mnie aspekt późnego macierzyństwa niż problemu znalezienia partnera - tutaj od zawsze mam niezmienne zdanie, że lepiej czekać 30 lat na księcia na białym koniu, kogoś, kogo szczerze pokocham i będę zadowolona z niego w 100%, niż brać byle kogo. Najwyżej spotkam go w późniejszym
via mirko.proBOT
  • 1
Anonim (nie OP): Jestem niebieskim ale pozwole sobie odpowiedzieć:
wybór młodszej partnerki nie jest do końca kwestią biologiczną. Mam niedługo 30 lat, spotykałem się z 20-24 i 25+ i moje obserwacje zawsze były podobne:
- starsze przestają dbać o siebie, ewentualnie ich dbanie o siebie sprowadza się do nałożenia tony makijażu
- paradoksalnie ze starszymi nie ma o czym gadać (chyba że tematy narzekania i szukanie okazji do kłótni to temat
@klewerewel Tylko, ze te oskarki nie myśla3o tobie przyszłościowo. Poruchaja stara babę, a potem założę rodzinę z rowiesniczka ( ͡º ͜ʖ͡º) Ja mam 23 lata, a spotykalem się przez pewien czas z 38letnia rozwodką. Fajne ruchanie i tyle. Nigdy by mi nie przeszlo na myśl traktowanie kogoś takiego na poważnie xD