Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@kolejne_juz_konto: moim zdaniem walisz konia a nie masz żone. Typiara ma wąską talie i w bardzo niesprzyjającej pozie (pochylona do przodu) nie rozlewa się jej brzuch. Więc ma dobre dupsko i to zdrowi mężczyźni nazywają sylwetką z kształtami (nie myląc z otyłością).

Trzeba być fanem naprawdę drobnych kobiet ala ciało 10 latki żeby nazwać ją świniakiem, twarz kwestia gustu, ale obiektywnie nie jest odrzucająca.
ale obiektywnie nie jest odrzucająca.


@KochanekAdmina: Odrzucająca może nie, ale nie jest też atrakcyjna zwłaszcza jak zobaczysz jej twarz. Kolega wyżej podał jej namiary, tu masz insta:

https://www.instagram.com/vladislava_661/

Ona jest po prostu brzydka i jakiekolwiek tyłki czy cycki tego nie zmienią. W sumie to bym się nawet nie zdziwił, jakby te poślady były robione na implantach, nie byłoby to niczym nowym. I twoje zdanie #!$%@? mnie obchodzi, jestem po 16 latach
jest przeciętna z twarzy


@KochanekAdmina: Przeciętna to jest panie z Żabki, ona jest po prostu brzydka. Bierz poprawkę, że to są zdjęcia w makijażu a następnie wyobraź sobie jakby wyglądała bez, powodzenia.

@AppleDash @damian101 Widać, że o stałym związku słyszeliście tylko legendy. Gwarantuję wam, że z taką kobietą wytrzymalibyście maksymalnie rok, wiecie dlaczego? Przez zakupy XD Na nią nic nie pasuje bo ma ponadnormatywne gabaryty, żadna standardowa rozmiarówka nie będzie dobra.
ona jest po prostu brzydka


@kolejne_juz_konto: uwierz mi że codziennie na ulicy widuje brzydsze kobiety, nie jest ona za specjalnie piękna, nie jest też brzydka. Powiedziałbym przeciętna, z twarzy 5/10, z ciała 8-9/10, ale za to że pokazuje dupsko na instagramie to oczywiście 0/10 xD