Wpis z mikrobloga

@essos: parę na żywo, na domowkach, wyjazdach, po znajomości typu kolega zna kolegę który zna kogoś tam, ale głównie tinder. Na apkach te najładniejsze zazwyczaj są najbardziej tępe, albo mają zryta psyche od nadmiaru chłopów. Myślę, że jakby zdelegalizować to gowno, to społeczeństwo zyskałoby na tym - choć wiadomo że jakaś cześć straciłaby ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
  • 0
Myślę, że jakby zdelegalizować to gowno, to społeczeństwo zyskałoby na tym


@WyuArtykyu: Tez wlasnie od dawna o tym mowie. Bo przez te apki one są bardziej kaprysne w realu i księżniczkowate, bo wiedza ze pelno ludzi do nich spermi gdy tylko włączą apke
  • Odpowiedz
Myślę, że jakby zdelegalizować to gowno


@WyuArtykyu: albo upaństwowić - tak że za opłatą autentycznie apka pomaga znaleźć partnera zgodnie z geolokalizacja, preferencjami, wykształceniem i wyglądem

apka nie ma na zasadzie wyciągać kasy od desperatów tylko autentycznie wykorzystać ten algorytm w dobrej wierze - podaje np. 3 pary na tydzień idealnie dopasowane, możliwość prowadzenia aktywnego dialogu max z 2 userami na raz, jak ktoś nie odpisuje 24h to para się usuwa
  • Odpowiedz
@razdwatrzy55: sami. 18+. Byli ludzie świeżo po maturze i ludzie 50+ lat. Ogólnie to historia była taka że do niej zagadałem czy pójdzie ze mną na kawę, powiedziała że ma chłopaka i na tym znajomość się skończyła. A w maju tego roku (po 4 latach) zapytała czy dalej chce iść z nią na kawę xd. Rozstała się z tym typem jakiś czas wcześniej i przypomniała sobie o mnie. Poszliśmy i wyszedł
  • Odpowiedz
@essos: dawno temu, napisałem wieczorem z nudów do losowej laski z okolicy na gg (niegdyś popularny komunikator). I się skleiła bajera. Od kilku lat jesteśmy małżeństwem.
  • Odpowiedz
W gg była opcja szukaj. Wpisywało się dane miasto i wyskakiwali wszyscy użytkownicy z tej lokalizacji z podanym wiekiem.
  • Odpowiedz
@Dietetyq: tylko wiesz, tinder powstał i raczej ma zyski od ludzi, którzy lubią się poznawać i ruchac. To naprawdę nie jest apka do dedykowana przyszłym małżeństwom. Owszem, można spotkać tam różne osoby, także szukających stałego związku, ale generalnie jakby zagłosować, to ludzie wybraliby raczej tindera niż upanstwowiona wersję, która przedstawiłeś xd
  • Odpowiedz
@WyuArtykyu: tak masz rację, ale sama powiedz nie kto jest zadowolony z tej apki tylko KTO ZA NIĄ PŁACI? A płaci chuop zwykły co mu średnio idzie i musi kupić boosta / golda żeby lepiej mu szło. Znasz jakąś laskę co kupiła tam premium xd?

Tak więc jakby ten co nie jest zadowolony przestał za to płacić to może by zmienili politykę - albo niech interweniuje państwo (( ͡° ͜
  • Odpowiedz
@essos: pierwszą poznałem na początku technikum, razem z małą ekipą zostaliśmy wysłani na zawody z biegów przełajowych. Trochę pogadaliśmy, potem ona wysłała mi zaczepkę na facebooku (ktoś w ogóle o tym jeszcze pamięta?) Ja jej odpisałem i jakoś tak poszło. Byliśmy razem trochę ponad 3 lata. Zostawiła mnie dla innego.
Drugą poznałem w klubie. Jechałem z paroma kolegami, a jeden z nich powiedział że będą tam jego koleżanki. Sama sie do
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.