Wpis z mikrobloga

@Kinior: i dostaną 30-33% podwyżki, ale wyniosą one od 1167 do 1365 [zł] brutto, a obietnica KO brzmiała:

"Podniesiemy wynagrodzenia nauczycieli o co najmniej 30%. Nie mniej niż 1500zł brutto podwyżki dla nauczyciela."

ZNP jest oburzony, że: "nie mniej niż 1,5 tys. zł brutto" nie dotyczy realnych wynagrodzeń, tylko średnich, do których wliczanych jest wszystkich kilkanaście dodatków, jak również odprawy emerytalne.
@Zakrentas a gdzieś jakieś legitne info o tym oburzeniu?

Bo ostatnie co czytałem, to że są co najwyżej umiarkowanie niezadowoleni że za mało, ale lepsze to nic nic.
@Zakrentas

@Kinior: wliczając dodatki, miesięczny wzrost pensji pewnie wyniesie min. 1500, ale jest oburzenie, że o 1500 nie podniesie się wynagrodzenie zasadnicze.


Nauczyciele powinni się podszkolić z ekonomi
@Pandzior: Ta banda nierobów powinna się podszkolić z wszystkiego, a już na pewno z zaprzestania udawania szlachty. Żeby nie było, że #!$%@?ę - sam byłem nauczycielem (głupi pomysł podjęty za późnego nastolatka, po roku późniejszej pracy odszedłem przez kasę) i ta zgraja miernot nie jest warta więcej niż nadmiarowi urzędnicy w tym kraju. Ego #!$%@? jakby byli profesorami na Harvardzie.