Wpis z mikrobloga

  • 28
@Squanto: to prawda. Jako rodowity Krakus który nienawidzi tego miasta uwielbiam w nocne wypady Trabantem wrzucić tą kasetę w kaseciaka i sobie wspominać jaki fajny klimat kiedyś miało to miasto. Zaucha to jeden z kilku artystów z którymi przypomina mi się dawny dobry Kraków.
  • Odpowiedz
  • 1
@mike78: zalezy w jakich latach zyjesz. Ja rocznik 98 pamiętam jak bagry były dzikie eh tęsknię za tym miastem do 2015 było spoko.
  • Odpowiedz
@Lardor: Dla mnie nr 1 to "Dwa kroki w chmurach" (po remasteringu brzmi jeszcze lepiej) oraz "Wymyśliłem Ciebie". Do tego "C'est la vie", "Byłaś serca biciem" i jeszcze wiele by znalazł. Wielka szkoda że go nie ma wśród nas, bo do dziś powstałoby zapewne wiele znakomitych utworów.
marcel_pijak - @Lardor: Dla mnie nr 1 to "Dwa kroki w chmurach" (po remasteringu brzm...
  • Odpowiedz
@Lardor: To jest kwestia percepcji, dla mnie stary Kraków skończył się tak w 2003 - nie oznacza to że bardzo z nim tęsknie, było niebezpiecznie w wielu dzielnicach (Azory, Huta, Kazimierz, Kurdwanów).Stare syfiaste smierdzące autobusy, dużo mniej fajnych restauracji. Fakt. Nie ma już tych kafejek internertowych, giełdy pod Elbudem, jest wszędzie za dużo ludzi, kilka fajnych knajp się zwineło. Ale chyba wole ten Kraków. Pewnie moi rodzice powiedzieli by że stary
  • Odpowiedz