Wpis z mikrobloga

@Grzesiok: Kumplu, a zgłosiłeś to już na prokuraturę ? Szpiegostwo jest poważnym przestępstwem.
PS: zanim wyzwiesz mnie od konfiarza (którym nie jestem) czy kogo tam chcesz - serio mówię o zgłoszeniu tego faktu do organów ścigania. Jeżeli masz taką wiedzę, że ktoś uprawia szpiegostwo na rzecz innego kraju, nie ma się nad czym zastanawiać.
@Mddzms99: więc oczekujesz, że ja zgłoszę do ogranów potrzebę ścigania obywatela rosji przebywającego w rosji? To logiczne, kumplu.

Podejrzenia?

W grudniu 2020 roku Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego wystąpiła z wnioskiem do Urzędu ds. Cudzoziemców o przedłużenie zakazu wjazdu wydanego wobec obywatela Federacji Rosyjskiej Leonida Swiridowa. W grudniu 2015 r. obywatel Rosji został wpisany na listę osób, których pobyt na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej jest niepożądany. W ocenie Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego nie ustały przyczyny,
To Europa i Stany próbują wchłonąć Ukrainę, a Ruskie nie chcą oddać i dlatego poszli na wojnę.


@muciek112: Dlatego Ukraińcy walczą z Rosjanami, nie z NATO, tak?

Majdan zrobiło USA za 5 miliardów dolarów, Michalkiewicz o tym wspominał, a tą wojną to tylko tego następstwo


@muciek112: Ale wiesz że michalkiewicz to typowy agent ruskiego wpływu - ma siać ferment, nie mówić "prawdę"?

A kto ma monopol na prawdę o Ukrainie,
@mirekkomarek: no patrz pan, czyżby potwierdziło się to co każdy inteligentny człowiek widział od zawsze, że z obu stron są kompletne debile? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To Europa i Stany próbują wchłonąć Ukrainę, a Ruskie nie chcą oddać


@muciek112: czyściutka ruska propaganda, ależ zaskoczenie. Polskę też chciały wchłonąć Europa i stany? Czy jednak państwa mają swoją własną motywację i decydują gdzie i z kim chcą być?
@Grzesiok: @Filipterka25 : pół kacapstanu by chciało do Europy, myślisz że Buriaci i Jakucja by nie chciela?

Gdyby USA zafundowało nowy Majdan w Jakucii tam rozgorzała by nowa wojna, to kogo by to była wina?

To jest geopolityka, dopóki są za słabi by to zrobić, muszą gnić w tym smrodzie, chociaż wiadomo, że by chcieli do Europy.

Tak tak każdy kto ma odmienną opinie to ruski agent, ja też.

@Wap30 Decydują
Gdyby USA zafundowało nowy Majdan w Jakucii tam rozgorzała by nowa wojna, to kogo by to była wina?


@muciek112: Rosjan.

Tak tak każdy kto ma odmienną opinie to ruski agent, ja też.


@muciek112: Jeżeli ta "opinia" jest zbieżna z rosyjską narrację to tak - jest taki ktoś albo agentem, albo pożytecznym idiotą.

większość zawsze się myli


@muciek112: W naszych realiach zawsze mylą się kąfiarze. Za każdym #!$%@? razem.
@Filipterka25: tak a szczepionki i covid?

Czekam na przykłady a nie ogólniki, ruscy agenci, mylą się blablabla, jak na ruskich agentów to wybitnie źle im idzie, dostać się do sejmu po 30 latach dopiero, nie to co agenci z Niemiec którzy dopiero co wygrali kolejne wybory

W 94 ustawa Korwina rozbiła rząd Wałęsy, a to był agent ruski, polecam film nocna zmiana, bo chyba malo wiesz o polskiej historii, jak na
Decydują same jak mają na to siłę w postaci armii, Ukraina nie miała


@muciek112: Ukraina nie miała armii, dlatego Europa i Stany chciały ją wchłonąć. Wszystko jasne. Polska była w latach 99-04 jak rozumiem potęgą militarną, dlatego jej decyzje były autonomiczne, a Ukraina obecnie była czystym przedmiotem gry geopolitycznej. Ciekawa teoria

Koreańczycy z północy też by chcieli do południa i co z tego?


A co mają Koreańczycy z północy do państwa
tak a szczepionki i covid?


@muciek112: Też się kąfa myliła - mieliśmy umierać po szczepionkach, no coś się nie zanosi.

W 94 ustawa Korwina


@muciek112: Nie było żadnej ustawy, tylko uchwała.

rozbiła rząd Wałęsy


@muciek112: Nie było żadnego rzadu Wałęsy, tylko Olszewskiego.

Ogólnie, jesteś typowym nastolatkiem, co wierzy w #!$%@? starego dziada-pedofila JKM-a. Miejmy nadzieję, że wyrośniesz.
większość zawsze się myli


@muciek112: xDD

Wykop nie rozumie tej wojny


@muciek112: zgodzę się, ale mam wrażenie, że nie spodobałoby ci się twoja realna pozycja w tym sporze xD

Koreańczycy z północy też by chcieli do południa i co z tego?

pół kacapstanu by chciało do Europy, myślisz że Buriaci i Jakucja by nie chciela?


@muciek112: po pierwsze to jakucja nie jest nawet osobnym krajem, a częścią rosji. No
@rzuf22: @Filipterka25 @Wap30

Czyli dochodzimy do wniosku, ze każda istota ludzka chcę do lepszego świata, lepszego życia, bo taka jest natura ludzka i nawet taki Buriat czy inny taki w kacapstanie, z pewnością by chciał do europy, ale dopóki nie ma siły przebicia, to będzie siedział jak mysz pod miotłą, bo inaczej przyjdą Kacapy i go wywiozą do gułagu.

Ale jeśli Wujek Sam, obieca, że da pomoc i wsparcie jeśli się
Żadna z nich nie kwestionowała przynależności do NATO (kąfunia i owszem), nie szerzyła kłamstw na temat wojny ukraińskiej (kąfa owszem), nikt z PO ani PiS nie został zatrzymany za przygotowania do zamachu stanu (a kąfuniarze owszem).


@Filipterka25: Za to obie #!$%@?ą porządek prawny państwa, a więc i samo państwo w istocie.
Czyli dochodzimy do wniosku, ze każda istota ludzka chcę do lepszego świata


@muciek112: nie dochodzimy, bo nie mówimy o istotach ludzkich tylko o państwach. W zdrowej demokracji faktycznie wola obywateli realnie pokrywa się z dążeniami państwa, jak być może próbowałeś zauważyć dając przykład Korei Północnej. Nadal nie odnosisz się w żaden sposób do clue które podważam, że Polska jakoś mogła operować jako podmiot na arenie geopolitycznej w swoich decyzjach dołączenia do
@Wap30: Ale co ma chęć obywateli do tego?
W PRLu też chcieli, za czasów stalinizmu też chcieli do europy i czemu nie mogli, no czemu?
Zarzucasz mi coś co sam powielasz, prosze odpowiedz na powyższe pytanie.

Dlaczego jak to powiedziałeś, Polska mogła operować jako podmiot na arenie geopolitycznej w swoich decyzjach dołączenia do NATO i UE, no czemu akurat po upadku ZSSR, a wczesniej to co nie chcieli, czy nie mogli?(
Zarzucasz mi coś co sam powielasz, prosze odpowiedz na powyższe pytanie.


@muciek112: może daj przykład i sam odpowiedz na jedno pytanie na temat, nie jestem tu na przesłuchaniu. Nawet nie zadajesz pytań dotyczących jakiegokolwiek logicznego ciągu argumentacji. Nikt ci nie będzie odpowiadał na kolejne losowe wyzwania bez ładu i składu, to żadna dyskusja