Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy jest tu ktoś kto ma fujarkę 10 cm, gdy stoi? Próbowaliście randkować?
Wchodzić w relację z kobietami?

#rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #s--s



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ja przyznawałem się wielokrotnie tutaja, że mam 9 cm penisa w stanie wzwodu, ale dla większości ludzi jest to tak abstrakcyjne i kuriozalne, że łatwiej uwierzyć im w trollowanie. I nie, nie próbowałem nawet. Bo jak?

Ludzie nie rozumieją, że tak się zdarza, a tym bardziej nie rozumieją jak to człowieka wyniszcza od środka. Tak jak syty głodnego nie zrozumie, tak kobieta czy mężczyzna z normalnym przyrodzeniem nie zrozumie mnie. To jest problem dużo bardziej złożony - coś co odbiera ci nawet część sprawczości (jakkolwiek śmiesznie to brzmi), nie masz solidnych podstaw do zbudowania pewności siebie czy poczucia własnej wartości.

Najgorszy w tym wszystkim jest strach, by móc komuś szczerze o tym powiedzieć. Jak miałbym komuś opowiedzieć, skoro ludzie albo teaktują to jako żart albo jak przyczynek do żartu? Zobacz sobie jak to wygląda w społeczeństwie! Jak chcesz zażartować z mężczyzny to sugerujesz mu braki centymetrów w majtkach. Robią to mężczyźni i kobiety. Robią to ludzie o lewicowych i prawicowych poglądach.

Z
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
Anonim (nie OP): Mój mąż ma takiego. Na początku bardzo się wstydził, czego ja nie rozumiem.

Jasne pewne pozycje odpadają ale co z tego są inne i jest git. Nie wiem skąd takie parcie na długość, myśle że jednak większość kobiet ma to w dupie o ile zajmujesz się nią tak że jesteś jej dobrze :)
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): > myśle że jednak większość kobiet ma to w dupie o ile zajmujesz się nią tak że jesteś jej dobrze :)

@mirko_anonim: Tak tak nie ma znaczenia. XD Ze wszystkich badań wynika, że rozmiar penisa partnera ma znaczenie. Zawsze te same bzdety wygląd nie ma znaczenia, rozmiar nie ma znaczenia.

Weźcie
  • Odpowiedz
Ja już jestem na straconej pozycji i tyle, więcej rzec nie mogę.


@Hieronim_Josif_Bruegel: musiałbyś jedynie próbować z azjatkami bo europejki mają duże dupska i potrzebują dużych fiutów. Latynoski i murzynki zresztą też. W taką babę z dużą dupą i tak włożysz w większości pozycji z 10cm max. Nie włożysz całkowicie do końca nawet jak sam masz płaski brzuch. Więc jak ktoś ma te statystyczne 15cm to i tak często pekluje
  • Odpowiedz