Wpis z mikrobloga

Ja przyznawałem się wielokrotnie tutaja, że mam 9 cm penisa w stanie wzwodu, ale dla większości ludzi jest to tak abstrakcyjne i kuriozalne, że łatwiej uwierzyć im w trollowanie. I nie, nie próbowałem nawet. Bo jak?

Ludzie nie rozumieją, że tak się zdarza, a tym bardziej nie rozumieją jak to człowieka wyniszcza od środka. Tak jak syty głodnego nie zrozumie, tak kobieta czy mężczyzna z normalnym przyrodzeniem nie zrozumie mnie. To jest
Anonim (nie OP): Mój mąż ma takiego. Na początku bardzo się wstydził, czego ja nie rozumiem.

Jasne pewne pozycje odpadają ale co z tego są inne i jest git. Nie wiem skąd takie parcie na długość, myśle że jednak większość kobiet ma to w dupie o ile zajmujesz się nią tak że jesteś jej dobrze :)


Anonim (nie OP): > myśle że jednak większość kobiet ma to w dupie o ile zajmujesz się nią tak że jesteś jej dobrze :)

@mirko_anonim: Tak tak nie ma znaczenia. XD Ze wszystkich badań wynika, że rozmiar penisa partnera ma znaczenie. Zawsze te same bzdety wygląd nie ma znaczenia, rozmiar nie ma znaczenia.

Weźcie nie żartujacie

Ja już jestem na straconej pozycji i tyle, więcej rzec nie mogę.


@Hieronim_Josif_Bruegel: musiałbyś jedynie próbować z azjatkami bo europejki mają duże dupska i potrzebują dużych fiutów. Latynoski i murzynki zresztą też. W taką babę z dużą dupą i tak włożysz w większości pozycji z 10cm max. Nie włożysz całkowicie do końca nawet jak sam masz płaski brzuch. Więc jak ktoś ma te statystyczne 15cm to i tak często pekluje 10cioma.