Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
TLDR 29 latek spotyka się z 15 latką i nie wiem co robić.

Mam w sąsiedztwie taką sympatyczną, skromną panią którą zdarza mi się czasem podwozić do busa/szpitala itp. bo nie ma prawa jazdy. Ma jedną córkę która w tym roku skończy 16 lat. Ojciec prysną za granicę i nie wrócił. Wiem że ta córka spotyka się z kolesiem co ma 29 lat. Jego też znam. Taki osiedlowy kombinatorek co zawsze chodził na skróty. Nie afiszują się tym związkiem ale widziałem parę razy jak się przytulali i całowali. Wiem też z pewnych źródeł że ona bywa u niego praktycznie codziennie po szkole (typ mieszka w jakiejś budzie co dostał po dziadkach). Tak więc można się domyślać co tam robią. Zastanawiam się czy powinienem powiedzieć o tym jej matce.. i jeśli tak to w jaki sposób żeby nie było że się wtrącam. Wiem że wyleje się hejt na mnie że gówno mnie to obchodzi co kto z kim robi ale szkoda mi tej dziewczyny. Praktycznie dziecko, wychowane bez ojca, pewnie próbuje załatać jakieś potrzeby miłości i uwagi wynikające z braku ojca.. a koleś najpewniej poużywa sobie i ją zostawi.

#niebieskiepaski #rozowepaski



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 24
a koleś najpewniej poużywa sobie i ją zostawi.


@mirko_anonim: No tak bo mając 16 lat pewnie liczy na to że jej się oświadczy xD Co za różnica kto ją poużywa czy rówieśnik czy starszy ? Trochę to brzmi jak zazdrość z twojej strony xd
@onepnch: @noopek2: Dziewczyna nie dość, że jest młoda, to jeszcze nie ma ojca, więc pewnie nie ma w 100% zdrowej psychiki. Gość jej może nagadać i naobiecywać nie wiadomo czego, może nią manipulować, a ona będzie uległa i da się wykorzystywać (i nie chodzi tylko o seks). Inaczej wygląda związek nastolatki z nastolatkiem, kiedy oboje razem nabywają doświadczenia i uczą się życia, a inaczej nastolatki z dwa razy starszym gościem.
@choochoomotherfucker:

A czemu zakładasz od razu taki zły scenariusz równie dobrze gościowi może na niej naprawdę zależeć i chce ją wyciągnąć z bagna i ma do tego możliwości i będzie to dla niej lepszą opcją niż nie doświadczony nastolatek któremu tylko hormony buzują ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mirko_anonim: Na anonimy nie lubię odpowiadać bo nigdy nie wiesz czy to bait czy nie. Ale na komentarze pod tym postem już muszę odpowiedzieć bo aż mnie nosi.

15 jest legalne, co cię to obchodzi


@onepnch: Naprawdę? 15 lat to jest 8 klasa / 1 liceum - przypomnij sobie co wtedy miałeś w głowie w tamtym okresie. Może inaczej - zadam pytanie: czy gdyby to była Twoja córka (lub syn)