Wpis z mikrobloga

#rozdajo
Siemka, zapraszam do wypełnienia ankiety na temat mediów społecznościowych i obuwia sportowego która trwa dosłownie 5 min a potrzebna mi jest bardzo do pracy inżynierskiej. Badam zachowania i preferencje związane z użytkownikiem mediów społecznościowych oraz zakupem obuwia sportowego Jednocześnie z osób, które wypełniły ankietę wylosuję jedną, która otrzyma ode mnie blika 20zł na drwalika.
Dzięki z góry :D
https://forms.office.com/e/PeQ3zaRH0e
  • 31
@Hmrogrz: Piszę pracę odnoście komunikacji marketingowej w mediach społecznościowych producentów obuwia sportowego, te pytania dostarczą mi informacje na temat zachowań konsumentów związanych z mediami społecznościowymi oraz preferencjami dotyczących zakupu obuwia sportowego. Sprawdzam stopień preferencji mediów, identyfikuje dominujące platformy, średnie wydatki na obuwie, częstotliwość zakupu butów, czy użytkownicy śledzą portale związane z obuwiem sportowym i jak reagują na reklamy czy kolaboracje ze sławnymi osobami, no i ogólne wpływy na wybór danego modelu
@chwaster13: elegancko, teraz kumam. Na początku myślałem że to coś w stylu czy użytkownicy Facebooka noszą adidasy czy Nike. A jakie buty noszą użytkownicy TikToka.

Po za ankieta mogę jeszcze dodać że mój ojciec kupuje buty z reklam na Facebooku które idą do niego 30 dni z Chin, a później się okazuje że są za małe albo za duże.
@chwaster13:
srednio zbudowana ta ankieta bo skoro polowa pytan dotyczy mediow spoleczenosciowych a juz na starcie jest pytanie czy sie w ogole z nich korzysta to powinna byc opcja aby polowe pytan wywalic gdy odpowie sie ze nie, lub w ogole takiego pytania nie zadawac.
Anyway, done, kedy loso?
@ubog: w sumie masz rację, szkoda że o tym nie pomyślałem a mój promotor nawet nie zerknął na to tylko kazał od razu wysyłać
A co do losowania to zobaczę ile będzie tych wypełnień ale w następnym tygodniu jakoś myślę
@chwaster13: Nie uważasz że pytanie "Czy korzysta Pani/Pan z mediów społecznościowych?" Nie powinno w sumie zakończyć ankiety jeżeli ktoś da "Nie"? Albo w pozostałych pytaniach o media dać opcję odpowiedzi "Nie dotyczy". Bo można Ci trochę zakrzywić wyniki w tym badaniu dając np. taką odpowiedź:
hicat - @chwaster13: Nie uważasz że pytanie "Czy korzysta Pani/Pan z mediów społeczno...

źródło: 2024_01_19_15_34_40

Pobierz
@chwaster13: Nie wpadłbym na to że można robić to w innym trybie niż "idę do sklepu, mierzę i kupuję" i że może to mieć związek z korzystaniem z twittera, a tu już nawet inżynierkę ludzie na ten temat piszą xD
Ehh, coraz więcej amatorów pcha się do zabawy, bieganie powinno być licencjonowane a nie dla byle normika z tiktoka.