Wpis z mikrobloga

Niebiescy to straszni materialiści. Ja bym wolała hajs przeznaczyć na rozwój osobisty, hobby, podróże, poznanie innej kuchni, wspomnienia, spotkania z ludźmi, prezenty dla bliskich, pójście do lekarza, odłożyć na emeryturę czy jak już coś kupić to nowe fajne ubranie, nowego laptopa, czy wesprzeć jakieś schronisko. Tymczasem mój niebieski powiedział mi, że planuje mi kupić nowy samochód (co najmniej z 2015 roku). Po co, jak mój samochód jest dobry, nie psuje się i nie rdzewieje? Albo chciałby kupić nowy telewizor, bo jego duży telewizor już nie jest tak duży w porównaniu do nowoczesnych, ogromnych telewizorów.

Po chooy xD

Zastaw się a postaw się kurła.

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #p0lka #pieniadze
  • 39
  • Odpowiedz
@onepnch: dlatego nazwałam was materialistami, marnowanie pieniędzy na dobrą materialne jest niby lepsze? XD i ok ciekawe czy ty byś różowej kupił nowy samochód skoro byś uznał że nie chcesz by jeździła 20 letnim gruzem, czy też oczekiwałbyś że ona wyda swoje oszczędności, które trzymała na swoje potrzeby, by wydać na nowe auto, którego nie potrzebowała ale ty jej kazałeś.
  • Odpowiedz
Niebiescy to straszni materialiści. Ja bym wolała hajs przeznaczyć na rozwój osobisty, hobby, podróże, poznanie innej kuchni, wspomnienia, spotkania z ludźmi, prezenty dla bliskich, pójście do lekarza, odłożyć na emeryturę czy jak już coś kupić to nowe fajne ubranie, nowego laptopa, czy wesprzeć jakieś schronisko.


@AlienFromWenus: czyli Ty byś kasę przeżarła i przewaliła na podróże zamiast wymienić furę na trochę nowszą? xD i Ty jeszcze śmiesz krytykować ten wybór? Ręce opadają
  • Odpowiedz
marnowanie pieniędzy na dobrą materialne jest niby lepsze?


@AlienFromWenus: a rozdawanie ludziom podarków, które są rzeczami materialnymi to co? Albo wydawanie hajsu na hobby? Wszystko można nazwać materializmem.
  • Odpowiedz
czyli Ty byś kasę przeżarła i przewaliła na podróże zamiast wymienić furę


@kutafonixor:

Co w tym dziwnego, moje pieniądze wydaję na to co chcę, chce żreć to żre, chcę podróżować to podróżuję. Mam taką potrzebę to wydaję na to co chcę a nie na to co ktoś inny mi wmawia na co mam własne pieniądze wydać.

Chce niech mi kupi ale nie może jednocześnie oczekiwać ode mnie że mu się dołożę,
  • Odpowiedz
@G06DbT: ktoś ma hobby a ktoś woli gapić się w seriale. Nadal uważam że materializm to wydawanie na rzeczy materialne. A podarunki to sprawianie radości sobie sprawianiem radości innym. Materialiści nie zrozumieją.
  • Odpowiedz
ok ciekawe czy ty byś różowej kupił nowy samochód skoro byś uznał że nie chcesz by jeździła 20 letnim gruzem,


@AlienFromWenus: Żonie bym kupił żeby dzieci jakimś paściem nie woziła

, czy też oczekiwałbyś że ona wyda swoje oszczędności, które trzymała na swoje potrzeby, by wydać na nowe auto, którego nie potrzebowała ale ty jej


To która wersja w końcu bo raz on ci kupuje a teraz niby cię zmusza do
  • Odpowiedz
Może niebieski wie, że twój samochód jest tak stary, że za rok albo dwa będzie musiał płacić podatek od starego samochodu?


@zalozyc_bukmacherke_w_afryce:

Nie

Natomiast ty brzmisz jak konformistka, zakupoholiczka


Co xD

On jest zły, bo kupuje większy telewizor, ale ty chcesz laptopa i już wtedy jest git


@zalozyc_bukmacherke_w_afryce:

Nie rozumiem gdzie tu problem widzisz.

On chce polepszyć wasz


@zalozyc_bukmacherke_w_afryce:

Jaki "wasz"? Mój! Czytaj ze zrozumieniem.

chcesz mieć 2 tyg.
  • Odpowiedz
przez to, że ktoś chce sobie kupić nowsze auto.


@G06DbT:

A choćby nawet sobie nowe chciał kupić, to wszystkiego najlepszego


@G06DbT:

No i fajnie, że odniosłaś się tylko do jednej kwestii, którą skomentowałem, bo rozumiem, że reszta już była zbyt skomplikowana.


@G06DbT:

XDDD gościu ale ten komentarz jest żałosny xD

Najwyraźniej się odpaliłeś skoro najpierw ubzdurales sobie coś czego nie napisałam a potem masz pretensje i to że nie
  • Odpowiedz
Co w tym dziwnego, moje pieniądze wydaję na to co chcę, chce żreć to żre, chcę podróżować to podróżuję


@AlienFromWenus: to co się prujesz że chłop chce furę kupić, jego kasa to niech kupuje. Jak nie potrzebujesz to mu powiedz ze nie chcesz i tyle. Dla mnie to Ty masz syndrom przewlekłego niedopchnięcia i szukasz tylko do czego się #!$%@?ć
  • Odpowiedz