Wpis z mikrobloga

#sejmstream podbił internet. Wykop jest jednak potężny.

Od wczoraj nic nie ruszałem na stronie bo byłem wypruty po wtorku kiedy hotfixowałem na produkcji cały dzień.
Plan na najbliższy tydzień przed kolejnym posiedzeniem to:
-poprawienie wersji mobilnej
-dodanie harmonogramu obrad
-feed z #sejm na żywo lub własny czat
-poprawienie synchronizacji między kamerami oraz opcja cofania wszystkich kamer jednocześnie
-możliwość "ustawienia lewaków na lewo i prawaków po prawej stronie" (najbardziej plusowana propozycja) od @majorponury

Dzięki za wszystkie wykopy/komentarze i propozycje.
Artykuł ze screena: https://geekweek.interia.pl/streaming/news-big-brother-w-sejmie-internauta-stworzyl-strone-ze-wszystkim,nId,7274804

#polityka #webdev
IceGoral - #sejmstream podbił internet. Wykop jest jednak potężny.

Od wczoraj nic ni...

źródło: Zrzut ekranu 2024-01-18 o 14.56.16

Pobierz
  • 52
@IceGoral masz gdzieś wersję testową pod innym adresem?
Bo widzę że wszystko robisz na prod i raz działa raz nie.
Na początku dobrze to wyglądało na TV w przeglądarce Google TV.
Teraz żaden stream się nie ładuje.

Dobra byłaby opcja z komentarzami pod kamerkami.
Jak będziesz miał czas to możesz gdzieś zrobić ilość komentarzy na minutę z jakimś kolorem żeby było od razu widać że coś się dzieje bo ludzie komentują.
@IceGoral: POLACY TO JEDNAK MASOCHISCI : LUBIĄ OGLADAĆ KINO W KTÓRYM IM WSZYTKO OBIECAJĄ I

NA KONIEC NAWET NIE ZAUWAŻYC TEGO JAK PORAZ KOLEJNY ZOSTALI REALNIE WYDYMANI
NA OBIETNICE KÓTRE NIE ZOSTAŁY SPEŁNIONE

A JAK ZOSTAŁY SPEŁNIONE TO NIE W INTERESIE OBYWATELA
TYLKO W INTERESIE WIELKIEGO KAAPITAŁU

DOPŁATY TYLKO DLA KORPORACJI - bo japotezniesza stabilnosci firm
DOPŁATY DO KREDYTU 2 % NA 5 LAT A RESZTA lat około 25lat na stawce
-feed z #sejm na żywo lub własny czat


@IceGoral: prosze, zanim zaczniesz integrowac sie z wykopem to wyrzuc wszystkie liny z domu. obawiam sie, ze po kilku godzinach mozesz miec dosc.
@IceGoral:

-możliwość "ustawienia lewaków na lewo i prawaków po prawej stronie" (najbardziej plusowana propozycja) od @majorponury


Fajna taka funkcja socjotechniczna, która jest ukierunkowana w zamierzeniu aby wciąż podtrzymywać podziały "prawaki" , "lewaki". Taki mały szczegół z wielu które spotykamy w naszym życiu i się utrwalamy w stereotypach różnych. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@IceGoral: miras, po pierwsze to gratuluję, bo m.in dzięki mojemu plusikowi jesteś znany, i udzielasz wywiadów. xD
a po drugie, i tu dochodzimy do prywaty:
mógłbyś domyślnie czat wyłączony zrobić, tak po znajomości?
dzięki.
xD