Wpis z mikrobloga

#sejmstream podbił internet. Wykop jest jednak potężny.

Od wczoraj nic nie ruszałem na stronie bo byłem wypruty po wtorku kiedy hotfixowałem na produkcji cały dzień.
Plan na najbliższy tydzień przed kolejnym posiedzeniem to:
-poprawienie wersji mobilnej
-dodanie harmonogramu obrad
-feed z #sejm na żywo lub własny czat
-poprawienie synchronizacji między kamerami oraz opcja cofania wszystkich kamer jednocześnie
-możliwość "ustawienia lewaków na lewo i prawaków po prawej stronie" (najbardziej plusowana propozycja) od @majorponury

Dzięki za wszystkie wykopy/komentarze i propozycje.
Artykuł ze screena: https://geekweek.interia.pl/streaming/news-big-brother-w-sejmie-internauta-stworzyl-strone-ze-wszystkim,nId,7274804

#polityka #webdev
IceGoral - #sejmstream podbił internet. Wykop jest jednak potężny.

Od wczoraj nic ni...

źródło: Zrzut ekranu 2024-01-18 o 14.56.16

Pobierz
  • 52
żadnego wywiadu jeszcze nie było. I tak, domyślnie wszystko oprócz kamer będzie schowane. Mnie też zaczął wkurzał czat z YT :D


@IceGoral: jezu, człowieniu! kocham cię!
wywiady bedo, a może nawet i AMA z białkiem i rozmowy o życiu. ;)
ps. nie słuchej tego powyżej, na #!$%@? robić osobny czat i se roboty dokładać?
jeszcze się co popsuje. dobrze jest jak jest. :))
xD
Czemu cie redaktorzyni są tak zje ba ni że nie potrafią wpisać w tych wypocinach linku do opisywanej witryny?(òóˇ)

Na szczęście poradziłem sobie bo nie jestem ofiarą losu ;)
@IceGoral wiem, ze to bedzie trudne, ale przydałby się licznik aktualnie odwiedzających +statystyki z timelinem co się w danym czasie działo, kto był na mównicy
odezwij się na pw, będziemy inwestygować ;)


@IceGoral: Mam na tyle rozszerzeń i blokad, że pewnie któraś z nich to robi. Na razie wystarczy mi informacja, że nie jest to planowane zachowanie, więc będę to analizować osobiście przy kolejnym posiedzeniu. Sprawdzę inną przeglądarkę, powyłączam rozszerzenia i pewnie znajdę. A jak nie, to się odezwę, ale posiedzenie będzie dopiero za kilka dni.