Wpis z mikrobloga

@MrBudget: Tylko siatka, ewentualnie jakaś "inteligentna" gąbka. Sam mam Unique Ergotech w tej cenie i polecam. Ale gdybym miał teraz coś kupować to bym już nie oszczędzał i kupił coś porządnego za 4-6k na 20 lat a nie na 5.
@MrBudget: W pracy taki oo miałem i całkiem ok, ale sam osobiście bym coś trochę innego wybrał.
Nie wiem czym się w zasadzie różni od powyższego, ale mój znajomy strasznie się przechwala że parę dni temu sobie zamówił taki fotel. Jeszcze na nim nie siedział, ale twierdzi że to bardzo dobry wybór, bo przeszukał pół internetu i on wybrał akurat ten. Nie odpowiadam za jego rekomendację, ale tak się podnieca,
Myślałem o skórze, to dobry pomysł?


@MrBudget: Nad skórą naturalną możesz się zastanowić jak masz klimatyzacje.

Polecicie coś naprawdę wygodnego budżet tak z 2 k ale mogę dać więcej jakby był naprawdę dobry


@MrBudget: Foteli nie da się polecić (każdy ma inne wymiary, proporcje i wymagania) - trzeba je po prostu przymierzać.

Najtańsze ergonomiczne z 5-letnią gwarancją (przy założeniu że wzrost i waga są typowe):
- Nowy Styl Navigo MESH
@MrBudget: mordo, najpierw jedź do dużego miasta do jakiegoś sklepu z fotelami na każdym sobie posiedź z 5-10 minut i zobacz czy ci jest wygodnie

znam w cholerę osób co sobie latami używali markusa za 600zł i potem przerzucili się na jakieś ergonomiczne ze skóry guźca z afryki za 2000-3000 i po tygodniu je #!$%@? i wrócili do markusa, bo niewygodne xD