Wpis z mikrobloga

Robię sobie przerwę od tindera...
Moje refleksje:
-algorytm skrajnie nastawiony na dojenie hajsu od facetow . Istotne zwiększenie popularnosci po wykupieniu platinum
-bardzo dużo matchy które nigdy mi nie odpisały.
-kobiety są tam niesamowicie zepsute. Poziom rozmów tragiczny , facet od początku jest petentem który musi zabawiać księżniczkę . Rozmowa to jedno wielkie pole minowe - każda wypowiedź która się nie spodoba szybko może skończyć się ghostingiem badz usunięciem matcha
- Spotkań było kilka ale niewiele z nich wynikało. Nawet nie to ,że te spotkania były jakieś źle, część była naprawdę ok - po prostu oczekiwania wobec faceta są duże i ok to zdecydowanie za mało. Kobiety z którymi się spotykałem w wiekszosci nie kryły, że mają dużo chętnych i umawiają się z kilkoma.
- Raz umówiłem się z kobieta która na zdjęciach była jakieś 15-20kg chudsza niż w rzeczywistości . Spacer był bardzo krótki

Podsumowując: tinder to miejsce dla Chadow i kobiet ale biznes sponsorowany jest przez resztę facetow , którzy i tak mają z tego niewiele .
Uważam, że to jedno z cięższych miejsc dla normika by znaleźć kobietę natomiast i tak pewnie na wiosnę wrócę
#tinder #przegryw #samotnosc #blackpill #redpill #przegrywpo30tce
  • 23
@Maxior99: na reddicie można nawet poczytać wpisy gości, którzy w realu wyrywają najlepsze dupy bo dobrze wyglądają, a na Tinderze mają problem z wyrwaniem takich rakiet. Tam jest za duża konkurencja. Większość kobiet jest zepsuta, nie potrafiła znaleźć partnera w realu, więc kończy na Tinderze. Od lat te same twarze i samotne matki. To jest bańka.

Tinder jest dobry tylko jeśli podróżujesz i poznajesz laski zanim dolecisz do danego kraju. W
@razdwatrzy55: tak właśnie jest. Tinder działa inaczej dla kobiet i inaczej dla mężczyzn. Odpowiada za to przede wszystkim ogromna dysproporcja - kobiet około 20%, a mężczyzn 80%. Pamiętam czasy Tindera 2016. To był prawdziwy raj, bo nawet mając tam średnie foty chodziłem często na jakieś randki i spotkania z laseczkami z okolic. Obecnie algorytm szlag trafił i działa na zasadzie marchewki i królika. Chcesz więcej par? Kup Golda, kup premium! Kupiłeś
Uważam, że to jedno z cięższych miejsc dla normika by znaleźć kobietę natomiast i tak pewnie na wiosnę wrócę


@Maxior99: i to jest tak naprawdę przerażające tj. wiedząc jakie to jest szambo brak alternatyw i to nawet dla normictwa a gdzie dla kogoś kto ma nieco gorzej xd

serio depresyjne, a zaraz się ktoś zjawi "to wyjdź do ludzi!" - niech się wypowie ktoś kto realnie to zrealizował, sam i bez