Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Witajcie anonimowe Mirki i Mirabelki. Chciałabym podzielić się swoimi obawami dotyczącymi mojej córki, która niedawno skończyła 14 lat. Coraz częściej zauważam, że cały czas siedzi w telefonie i wygląda na to, że coś ukrywa przeze mnie. Mam wrażenie, że może palić e-papierosy, jednak nie jestem pewna i nie wiem, jak to sprawdzić po wejściu do jej pokoju czuć słodkie mango.Dodatkowo, moja córka często wspomina, że poznała smak "Mille Walky" swojego chłopaka. Bardzo to mnie niepokoi, ponieważ nie jestem pewna, co dokładnie chciała przez to powiedzieć. Często słyszę od niej, że potrzebuje czasu dla siebie i zasłużonego odpoczynku, a potem spędza godziny oglądając filmy na YouTube,. Gdy zapytam ją, kto jest twórcą tych filmów , odpowiada w śmiesznym głosie "Mój najukochańszy Pan Bielawski moje słoniątko kochane " do tego miałczy jak kot, jednak nie mogę znaleźć nikogo o takim nazwisku na całym YouTube. Zaczynam się martwić i czuję, że potrzebuję pomocy.Zdecydowałam się już na próby rozmów z moją córką oraz na skonsultowanie się z psychologiem, jednak dotychczas nie odnoszę rezultatów. Zarówno ja, jak i mój mąż szukamy teraz wsparcia i porad w internecie, ponieważ nie wiemy, co się dzieje z naszą córką dodatkowo po awanturze którą jej zrobiłam, zepsuła swojego Iphona i powiedziała, że będzie na live niedługo nie wiem o co jej chodziło oddałam go do serwisu w Mielnie to płakała że ma iść do słonia jakiegoś k#&wa gdzie popełniłam błąd wychowując swoje dziecko ??. Czy może ktoś z Was miał podobne doświadczenia lub może doradzić, jak rozwiązać tę sytuację? Pisałam na forum rodzicielskim i ja byłam brana za wariatke mam nadzieje że na wykopie są mądrzejsi ludzie.Bardzo liczę na Wasze odpowiedzi i rady. Chcę pomóc mojej córce i znaleźć drogę do porozumienia z nią. Dziękuję wszystkim z góry za wsparcie.

#rodzice #kiciochpyta #technologia #serwispc #rodzicielstwo #vape #epapierosy #trudnosci #zycie #wykop



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 5
@mirko_anonim: Jest jakas platna apka szpiegowska na telefony, mozna nawet aparat podgladac etc. Tylko nie licz na zaufanie corki jak jej wypalisz, ze widzialas/slyszalas jak obciaga jakiemus chlopakowi. Bo to juz podobno taki wiek w dzisiejszych czasach.
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.