Wpis z mikrobloga

Możecie mi wytłumaczyć (ale tak zupełnie serio ciekawi mnie to zjawisko) jak to jest, że drakońskie kary istnieją za narkotyki ale taki np. Popek nawet w wywiadach mówi, że ćpa i nikt sobie z tego nic nie robi? Albo laska na kamerkach wciąga krechę :) Czy to jest tak, że po prostu policji się NIE CHCE ich ścigać? Nie wiem czy mnie rozumiecie, chodzi o to że podobno jest nagona na cięzkie dragi a niektórzy mają na to #!$%@?. Jak widać nikt sie tym nie interesuje ( ͡° ͜ʖ ͡°) To nie jest tak że typek z policji powinien to sprawdzić? Popka nie powinni zawinąc do kontroli zaraz po wywiadzie? Uzyskać w badaniach że faktycznie jest naczesany i dojść do źródła?

#policja #pytanie #narkotyki
Bunch - Możecie mi wytłumaczyć (ale tak zupełnie serio ciekawi mnie to zjawisko) jak ...

źródło: Screenshot_1214

Pobierz
  • 18
@Bunch: Zasadniczo to policję interesują grube ryby, a nie użytkownicy. Nawet jeśli zatrzymaliby kogoś kto coś bierze i wyciągną z niego informację skąd to ma to usłyszą co najwyżej, że od jakiegoś kolegi, potem jak znajdą kolegę i od niego wyciągną info skąd to miał to okaże się, że od innego kolegi i tak dalej. Koniec końców okaże się, że zanim pierwszy typ dostał ćpanie w swoje ręce to ono przeszło
@Bunch: bo to jest tak jak ze sportowcami. Jak ich złapią na dopingu to mówią se ktoś im dosypał. Albo ze przyjmowali nieswiadomie bo lekarz mówił że to suplement diety