Wpis z mikrobloga

@alverini: chłop się zesrał, bo nie podoba mu się zegarek innego chłopa xD
Jeszcze pisze coś w stylu, że jak skończy się 5 rok życia to wtedy zrozumie post.
Chłopie, właśnie jak kończysz 5 rok życia to zauważasz, że #!$%@? możesz mieć na różne sprawy.
Czaisz? Możesz nosić taki zegarek, że ktoś aż się zesra z tego, że ci on nie pasuje xD

Chciałbym mieć takie problemy, oj chciałbym.
@alverini Słyszałem, że PiS już się przygotowuje na takich wyborców jak ty. Brak debaty tylko sesje zdjęciowe. Oczywiście im bardziej "ogarnięty wizerunkowo" kandyyat tym lepiej. Jeśli chodzi o poglądy to sterowalny w 100%. Idealny kandydat dla Ciebie.
Pewnie bus na Mateckiego zagłosował jakby ładny zegarek założył.
ale taki zegarek też jest uważany za sprotowy


@alverini: William zawsze nosi kwarcowego Seamastera, bo ma wartość sentymentalną. Prezent od matki.
@alverini @Wormditt @aukolb: Sam noszę taki sportowy, ale mi coś nie pasuje w tym jak wyglądają. Ostatnio zobaczyłem taki u kogoś pod krawatem i wyglądało to średnio.
Klasyczny zegarek ma pewien szyk/elegancję. Coś mi się przekręciło w tym jak to postrzegam.

Sportowe nosi określony typ ludzi (łącznie ze mną), który lubi te wszystkie parametry monitorować i właśnie w tym sęk, że jak ktoś podczas jakiejś uroczystości ma taki sportowy z pomiarami,
@alverini: Matecki przede wszystkim to się musicie określić. Przypoerdalaliscie się do Nowaka kiedyś że ma za dobry, Hołownia teraz za słaby xd gdzie tu logika ( ͡ ͜ʖ ͡)
@alverini #!$%@?, ja na Hołownię głosowałem, bo nie chciałem Tuska. Myślałem, że Hoło zostanie premierem. Odsunie PiS i PO od władzy. A ten z ucieszoną mordą ogłosił pełne poddaństwo Tuskowi. To już mogłem na Tuska bezpośrednio głosować. Po co mi jakieś pośredniki.
czemu casio to nadzegarki?


@WinterLinn: Bo znajdziesz model na każdą okazję. Bo wiesz, że relacja jakość-cena jest nie do pobicia. Bo Casio przez dekady wykazywało i wciąż wykazuje się kreatywnością i innowacyjnością. No i nawet największy zegarkowy snob nie znajdzie powodu, żeby fukać na Casio. I każdy szanujący się kolekcjoner zegarków choćby jednego G-Shocka w swojej kolekcji musi mieć. Dlatego też, jak wspomniałem, z Casio na ręce zobaczysz Gatesa, Obamę, Busha,