Wpis z mikrobloga

Pamiętam jak byłem młodym chłopakiem w 2010 szedłem do pracy na budowie po szkole stawka 6 zl na godzinę, na czarno. W dużym mieście wojewódzkim na zachodzie kraju, pracy tyle że o miejsce w żabce się zabijali, chwile później jakoś był ten kryzys światowy, i Tusk się chwalił ze byliśmy zielona wyspa. Tylko u nas była wtedy taka lipa, że nawet kryzys tu nie przychodził bo pewnie nie mial po co. Ja cały czas twierdzę że jak ktoś głosował kiedyś na tuska i w ostatnich wyborach, to był poprostu pelikanem zmanipulowanym przez tvn, ten czlowiek jak coś mówił to zawsze było na odwrót. #konfederacja #bekazpisu #polityka #sejm
Xefirex - Pamiętam jak byłem młodym chłopakiem w 2010 szedłem do pracy na budowie po ...

źródło: E5ZaddQXoAE88w3

Pobierz
  • 8
@Xefirex: Chyba ci się chronologia #!$%@?ła. Kryzys był w 2008. Później sytuacja z roku na rok była tylko lepsza.
Można nie lubić Tuska i się z nim nie zgadzać, ale prawda jest taka, że to jego rządy umożliwiły całe to rozdawnictwo w ostatnich latach bo chłop zwyczajnie zbudował silne i relatywnie bogate państwo.