Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mirki, nie wiem co myśleć o takim zachowaniu - jakiś czas temu w pracy poznałam faceta (tutaj podkreślę, że bez jakiejś zależności, po prostu coś dla nas robił), a który mieszka w innym mieście. dobrze nam się rozmawiało, był flirt, dużo kontaktu telefonicznego, generalnie na początku zmierzało w dobrym kierunku. Niestety jak już się lepiej poznaliśmy, to wyszło, że rozmowa bez nawiązania do polityki dla niego nie istnieje. W pewnym momencie już tylko czekałam, aż zboczy na tematy politycznie i szczerze mówiąc zbrzydło mi to. Oczywiście mówiłam wprost, że nie chcę o tym rozmawiać, ale on dalej cisnął swoje. Lubimy sie dalej, ale trochę nam się więc te kontakty poluzowały.

Co mnie natomiast zastanawia to to, że za każdym razem, jak zjeżdża do mojego miasta to informuje mnie o tym z wyprzedzeniem i przesyła szczegółowy plan dnia. Ja wtedy z uprzejmości pytam czy się zobaczymy, a on równie uprzejmie informuje, że będzie miał czas o tej i o tej godzinie pomiędzy spotkaniem z jednym znajomym a drugim. Czyli bardziej jako wypełnienie czasu. A potem z pobytu wysyła mi masę zdjęć gdzie jest i co robi.

No i tutaj zastanawiam się o co mu właściwie chodzi - zawodowo na spotkaniu ze mną nic nie zyskuje, prywatnie to najwyraźniej też nie jest dla niego istotne, to po cholerę mi zawraca głowę przyjazdem i w ogóle mnie o nim informuje?

#logikaniebieskichpaskow #zwiazki #psychologia



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 12
@mirko_anonim: może chciałby się spotkać, ale też żeby od ciebie wyszedł sygnał że ty chcesz
jak przyjeżdża do innego miasta na spotkania, to nie ma się co dziwić że musi się trzymać jakiegoś kalendarza, czyli jest wolny od tej do tej, nie ma całego dnia tylko dla ciebie.
Jeżeli to jakiś nudziarz polityczny i nie chcesz się z nim spotkać, to nie pytaj "z uprzejmości" czy się zobaczycie, to trochę ochłodzi
@mirko_anonim: olej tego karyniarza, mirabelka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

a tak w ogóle to easy, chce się z tobą zobaczyć, ale nie chce dać ci do zrozumienia, że mu na tym zależy. albo po prostu ma autyzm ( ͡° ͜ʖ ͡°)
✨️ Autor wpisu (OP): @heniek_8

nie ma całego dnia tylko dla ciebie


No nie o to mi chodzi, piszę o tym, że jestem zapchajdziurą, bo niby chce sie spotkać, bo, znowu, tak jak pisałam, po cholerę mi o tym wszystkim pisze jeśli by nie chciał, ale najwyraźniej nawet nie jestem na poziomie jego kolegów, skoro mi pisze, że akurat ma okienko między Mietkiem a Ziutkiem. To już by lepiej napisał po
@mirko_anonim: z tego co wnioskuję to nie chcesz się z nim zobaczyć, to nie pytaj z uprzejmości czy się zobaczycie (bo to znaczy że byś chciała, więc on próbuje znaleźć jakiś termin)
Odpowiadaj bez żadnej intencji i wspominania na temat spotkania,, "fajnie", "super" aż się zorientuje że nie jesteś zainteresowana.
Co do pretensji, że on pisze z kim ma spotkania i kiedy ma przerwę, to jakie to ma znaczenie, jak by
✨️ Autor wpisu (OP): @heniek_8

Widać po tobie, że wnioskowanie przy autyzmie to trudna sprawa. Nie mam problemu z wyrzucaniem śmieci, więc jakbym chciała kazać mu #!$%@?ć to bym to zrobiła. Pytam o JEGO intencje. Na tym się skup albo się nie odzywaj.

jak by napisał wprost może w piątek o piątej, to byś była w niekomfortowej sytuacji bo byś musiała odpowiedzieć


po pierwsze nie wiem co by było w tym
no bo przecież kobieta nie może spotykać się z kimś na stopie koleżeńskiej, prawda?


@mirko_anonim: Na stopie koleżeńskiej akceptujesz te jego wywody polityczne? Bo zdaje się że nie. Znajomych którzy mają normalniejsze tematy rozmów znajdziesz bez trudu.

Każde spojrzenie, każdy tekst powinna intepretować jako chęć wyruchania.


@mirko_anonim: Dajesz sygnały zainteresowania - masz zainteresowanie. Nie odpowiada ci towarzystwo - dajesz inne sygnały. Czy to tak ciężko pojąć? Z takimi tekstami jak
@mirko_anonim: co się tak rzucasz, nie jesteś zainteresowana facetem a psychologizujesz na temat jego intencji jakby to było ważne
Może pisze że ma spotkanie do 14 z tym a od 16 z tamtym, żeby podkreślić że to nie jest negocjowalne, jak chcesz się wcisnąć to masz okienko 14 do 16 i tyle