Wpis z mikrobloga

@dos_badass: wiesz cycki sex ruchanie ;) też kiedyś śmiałem się z kut#a w Panu Tadeuszu, ale dorosłem ;)
@Feministka2000 chyba jeszcze takiej nie wiedziałem ale domyślam się, że też są. Tylko, że to są kobiety które i bez karmienia dla atencji ubierają się tak że cycki im prawie wychodzą na wierzch. Jedne świecą tyłkiem i pierogiem w legginsach a inne szczują cycem jak go mają.
Ja mówię o normnym karmieniu takim,
@WielkiNos: No ale ja też nie czaję problemu. Ten dzieciak umrze jak go się nakarmi 5 min później (i w tym czasie ogarnie jakiekolwiek miejsce do karmienia) i czy jego pory karmienia to jedna wielka niespodzianka? Bo nie czaję jak można np. na środku rynku wywalić cyca i karmić jak tam łazi masa ludzi, cyganów i innych takich. To jest mimo wszystko czynność dość intymna, karmienie cycem to nie to samo
a może zachować minimum kultury i iść do toalety, a nie #!$%@?ć cyca przy wszystkich?


@winsxspl:

aaaa... rozumiem, ty chodzisz jesc do toalety?

Bo normalni ludzie, to do toalety ida srac. No ale w sumie, to jestesmy tolerancyjni. Tylko pamietaj, jak idziesz do restauracji, to nie otwieraj swojej paszczeki, bo ktos moze nie chciec widziec twojego wnetrza... zawsze mozesz inaczej zorganizowac swoje jedzienie, mozesz np isc do kibla w restauracji i
@not_me: to teraz sobie wyobraz, że twoja różowa poszła sobie na zakupy z dzieckiem w sobotę bo ty robocie, a że w niedzielę jest PiSowska niedziela to robi większe zakupy. Przy kasie dzieciak zaczyna marudzic bo głodny, bo już 10 minut jest w sklepie, bo chce na ręce. I co ma zostawić wózek z zakupami i lecieć gdzieś szukać ustronnego miejsca? Wiem, że w Biedronce nie było by problemu bo by
Dzieci karmi się na żądanie jak wyobrażasz sobie zorganizowanie?


Ile masz dzieci mistrzu organizacji?


@KakaowyTaboret: zakładam że twoja matka nie szczuła cycem publicznie. Zapytaj ją jakim cudem udało jej się to zorganizować.
  • 11
@not_me nie ma czegoś takiego jak pory karmienia, karmi się na żądanie. Owszem 5 minut nie zbawi, ale pod warunkiem, że szukamy ławki na uboczu, a nie kibla. Kurde to barbarzyństwo kazać takiemu małemu człowiekowi jeść w kiblu. W filmie symetria żarcie w kiblu to było największe poniżenie więźnia. Była taka scena, że kazali tam jeść pedofilowi, który jak wiadomo jest najniżej w hierarchii. Zawsze jak ktoś mówi o chodzeniu do toalety
albo siedzieć całe dnie w 4 ścianach albo co chwila wyjmować cycka na ulicy.


@WielkiNos: albo odwrócić się od ludzi, wybrać dyskretne miejsce i wtedy wyjąć cyca, zamiast machać wymieniem i chlapać mlekiem dookoła, bo i takie rzeczy widziałam.
@KakaowyTaboret: na pytania retoryczne się nie odpowiada.

No ok, więc byłeś w mniejszości.
Wciąż, istniała większość karmiona piersią i całe pokolenia jakoś wyrosły na ludzi podczas gdy ich matki nie szczuły publicznie wymionami.
Jak myślisz, jakim cudem to organizowały?

Publiczne karmienie piersią byłbym w stanie zaakceptować gdyby wszystkie kobiety mogły wszędzie chodzić toples. W przeciwnym razie jest to tworzenie zdupnych przywilejów dla wybranej grupy społecznej.