Wpis z mikrobloga

  • 7
@Neko-chan51 są dzieci co nie zjedzą w życiu z butelki i muszą mieć cycek i matkę cały czas obok, więc to o czym on pisze się nie sprawdzi.

@muadzik ale to chyba nie do mnie, bo ja właśnie to samo do nich wszystkich pisałam ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
i tysiące lat latały z gołymi cyckami to wasz problem, że was cycek zawstydza.


@muadzik: no to ja będę latać z #!$%@? na wierzchu, przecież tysiące lat tak latali a co więcej, w afryce dalej to robią - będzie ci to pasowało czy będziesz dzwonić na policję?
  • Odpowiedz
@muadzik: No cóż już za późno na brak potomstwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Można mleko odciągnąć wcześniej i podać butelkę. Sądzę, że jeśli robisz to raz na jakiś czas to nie szkodzi. Ja wstydziłabym się karmić wiedząc, że inni się na mnie patrzą - a jeśli byłabym z teściami to już w ogóle nie mogłabym przy nich karmić.
@WielkiNos Jeśli taka sytuacja będzie (sądzę, że
  • Odpowiedz
  • 16
@Neko-chan51 ja bym cycka publicznie nie wystawiła, pewnie nawet z domu nie wyszła, bo jestem raczej wstydliwa, ale jeśli kogoś to nie krępuje to uważam, że powinien mieć prawo karmić gdzie chce. Dla mnie widok matek karmiących gdzieś na ławkach w parku jest super.
  • Odpowiedz
Nie oczekuje że baby zaczną mieć szacunek do siebie jak w latach 80-90 tych ale ludzi trochę kultury a nie wbijanie cycem bo musi.


@Sisal: w latach o których wspominasz karmienie piersią na ławce w parku czy też w innych miejscach było normalne. Pewnie dlatego że najbardziej #!$%@? pokolenia maruderów i nudziarzy nie było jeszcze na świecie albo było tymi żrącymi z cyca na ławce.
  • Odpowiedz
@Neko-chan51: ale po co kobieta sobie głowę zawracać i marnować czas na ściąganie pokarmu, mycie butelek, laktatora jak ma cycka. Jak się wstydzisz to idziesz i się chowasz. To już twój problem. A jak nie to da się to zrobić w miarę dyskretnie. Są staniki i koszulki do karmienia. Moja nie raz karmiła tak, że nawet np. ekspedientka która ja obsługiwała w jakimś sklepie myślała że dziecko jest po prostu
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Ma rację laska. Przecież nie trzeba cyców publicznie wywalać. Karmienie z butelki to karmienie, ale karmienie cycem publicznie to chwalenie się że cycek urósł i potrzeba zboczonej atencji.
@muadzik up Najczęściej właśnie dyskusja jest pod przypadkami ekshibicjonizmu z dzieckiem przy piersi
  • Odpowiedz
zadziwia mnie, że jeszcze istnieją zjeby które krytykują karmienie piersią i nie ogarniają podstaw opieki nad dzieckiem


@muadzik: co lepsze, porównują to do uprawiania seksu.
xD
  • Odpowiedz
@muadzik: Czasami po to kobieta odciąga mleko, bo dziecko gryzie sutki (teraz są nakładki na sutki), dziecko nie najada się i chce wiedzieć ile je, dziecko ma problem z ssaniem albo też chce wrócić do pracy, a nie chce karmić dziecka mlekiem modyfikowanym i te odciągnięte mleko zostawi np. w lodówce, żeby powiedzmy niania albo ktoś z rodziny podał jej mleko, a nie mleko modyfikowane.
Wiem, że są takie staniki
  • Odpowiedz