Wpis z mikrobloga

@KakaowyTaboret: dzieci można karmić butelką, można karmić w domu, opcji jest bardzo dużo.
Sra się też w pewnym sensie na żadanie a nikt nie domaga się przywileju srania publicznie.

I nie obrażam nikogo misiu pluszowy, chyba że utożsamiasz się z roszczeniowymi madkami.
nie może sobie nic zorganizować. Takie dziecko może chcieć cycka co chwila. Kobieta ma do wyboru albo siedzieć całe dnie w 4 ścianach albo co chwila wyjmować cycka na ulicy.


@WielkiNos: to niech się #!$%@? zasłoni po prostu
@thorgoth nie wszystkie dzieci lubią butelkę

Nie u każdej kobiety sprawdza się laktator by karmić z butelki, dzieci często źle reagują na bycie karmionym dwoma rodzajami mleka czyli naturalnym i modyfikowanym. Mleko na krótki okres przydatności może niż starczyć na wizytę i dojazd do urzędu. Czyli Twoje rady są do dupy. Masz inne?

Do srania jest pełno toalet

Czyli nie dałeś żadnej sensownej rady. I tak obrażasz mówiąc np wymiona;) jak widać
@thorgoth

Są miliony osób kupujące dom bez kredytu ergo da się ( ͡ ͜ʖ ͡)

Pytałem kilka razy a jedyne co słyszę to rady z dupy gdzie wielu osobom nie pomogą, albo że się da ci się da.

Daj mi sensowną radę a dam 50 PLN na dowolną organizacje charytatywną gdy dasz jej numer konta
@WielkiNos: a nie ma czegoś takiego jak chusta do karmienia?
kompromis między siedzeniem w domu a wywalaniem cyca w miejscu publicznym ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@WielkiNos: chodziłbym do tej pani doktór jakby przyjmowała w placówce, do której jestem zapisany, bo ma rigcz.

Ty jak zwykle szukasz tematu żeby wywołać jak najwięcej komentarzy.

Odpowiadam laktator, ta, wiem, że już pisałaś, że som gówniaki, które nie będą pić z butelki, ale ile takich jest?

Zakładam, że masz dokładnie taką samą wyrozumiałość, dla osób, które szczają i srają publicznie, przecież mogą mieć problemy ze zwieraczem, albo pęcherzem.

Już była
Odpowiadam laktator, ta, wiem, że już pisałaś, że som gówniaki, które nie będą pić z butelki, ale ile takich jest?


Zakładam, że masz dokładnie taką samą wyrozumiałość, dla osób, które szczają i srają publicznie, przecież mogą mieć problemy ze zwieraczem, albo pęcherzem.


@keep_movin duuuużo. Zwłaszcza teraz kiedy się promuje karmienie naturalne. Jeśli spotkasz kobietę karmiącą na ulicy to będzie prawdopodobnie właśnie taki przypadek. A że nigdy nie wiemy to lepiej nie oceniać.