Wpis z mikrobloga

Znajomy 3.5 roku pracuje w jednej firmie fullstack java
Mgr inz. Hobbysta Czyta dużo książek . Dużo w it mi pokazal. Ma wiedzę

Zaczal pracę od minimalnej na rękę . Aktualnie ma UOP 5.9 k netto.
Jak z nim rozmawiam to mówi że nie da się przed 30 mieć 10k na rękę. On takich osób nie zna i uważa że ma dobry hajs. Boi się zmiany pracy nowych rzeczych. O podwyżkę nie chodzi. Ma pracę zdalna dosyć lekka bo umie

Jego szef to zjeb w sensie mówi że on nie dostał podwyżki to nikt nie dostanie. Ew jak jakiś pracownik był.chory i pracował mało efektywnie to potrafił powiedzieć że jak będzie miał dzieci to skuma co to nie przespaną noc i zmęczenie .

Dużo gówno tekstów typu NIE PLACE CI ZA PISANIE KOMENTARZY później się okazuje że nic nie działa.
Dużo wchodzenia na ambicje typu DOBRY PROGRAMISTA POWININEN...

Mówię tłumacze zmień pracę szukaj czegoś gówno nie hajs szef jebnoety. Jak coś ma skriny rozmów itp koleś taki jest do każdego ale współpracownicy mają kredyty itp i nie mogą narzekać

Uważam że przez takich ludzi się psuje rynek bo robią za gówno nie hajs a mają umiejętności

#programowanie #programista15k #it #pracait #korposwiat #pracbaza #januszex
elozapiekanka - Znajomy 3.5 roku pracuje w jednej firmie fullstack java
Mgr inz.  Hob...

źródło: java

Pobierz
  • 12
On takich osób nie zna i uważa że ma dobry hajs. Boi się zmiany pracy nowych rzeczych.


@elozapiekanka: Wszystko zalezy od srodowiska. Zespol w ktorym pracowalem w pierwszej pracy czasami sie spotyka, zostalo tam 2 gosci z ktorych jeden byl od roku a drugi dolaczyl razem ze mna. Dopiero teraz (nie 30 a 40 lat) obaj przebili 10k. No i oczywiscie kierownik zespolu, ale on juz awansowal kilka razy i pewnie
@elozapiekanka: A ja znam javowvów przed 30ką z 10k na rękę ( ͡ ͜ʖ ͡) szach mat
Trochę #!$%@? dowód anegdotyczny który zresztą można łatwo obalić pokazując mu oferty na javovców midów gdzie NAJNIŻSZA to więcej niż teraz ma na rękę.

Syndrom niewolnika wchodzi mocno i ciężko go się pozbyć, ale niech nie papuguje swojego janusza że ŁEEEEEE NIEREALISTYCZNE OCZEKIWANIAAA
@elozapiekanka też tak pracowałem do 30tki tylko kultura i atmosfera lepsza ale pieniądze były słabe, kiedyś się szefowi zrobiło głupio że robię za 6tys i podwyższył na 8 bo bał się że odejdę a ja chodziłem na rozmowy do innych firm i jak rzucałem stawki to nikt nie chciał mnie zatrudnić bo byłem podejrzany że chce tak mało