Wpis z mikrobloga

@pq18 nie o to chodzi, facet ma zapewnic kobiecie takie uczucie bezpieczenstwa, „opieki” i milosci i nie chodzi o kwestie finansowa, chodzi o to, ze kazda kobieta szuka w facecie jakiegos wsparcia ktorego sie chyba nie da wytlumaczyc ale jak takie cos jest w zwiazku a w dodatku duza, duza milosc to zaden problem nie jest problemem, ludzie nie takie rzeczy razem przezyli, wykop troche Ci leb zryl, jak sa takie powierzchowne
@kyIiejenner nie każda tego szuka, znałem takie co szukały raczej dobrej zabawy w formie zabierania na imprezy, do restauracji, na wycieczki, poznawania z nowymi ludzmi. W zamian nie dawaly nic oprocz seksu, ale byly dobre w te klocki i pozwalaly na naprawde duzo w lozku. Byly to raczej mlodsze dziewczyny, kolo 20 lat i przebieraly w facetach kolo 30 i nie mowily tego wprost tylko podtekstami ale nie szukaly milosci na cale
@Czekolatka: w tym nie ma nic złego każdy chce coś innego i potrzebuje innego jeden woli zjeść pomarańcze a inny grejpfruta. Ja sam nie lubię zbytnio związywać się na stałe bo nie nadaje się do tego a każdy praktycznie chce się nachapac w życiu jak najwięcej się da jeden będzie wolał rodzinę zakładać a inny bawić się aż do śmierci
@pq18 Przesadzasz. Ani nie jestem przystojny, ani bogaty właściwie to jest bezrobotny, choruję na depresję a jestem ze swoją babą już 4 lata i przez ten czas jak by chciała to by już milion razy miała innego. A mimo wszystko wysł#!$%@? moich lamentów gdy moje psychika szoruje po podłodze.
@pq18: kobieta zawsze będzie szukała innego naganiacza, to biologia jest. Kobiety nie mają wrodzonego poczucia godności to zazwyczaj działa tylko na zasadzie jesteśmy ze sobą bo jesteśmy np żeby seks uprawiać i nie być samotny i nic więcej w większości przypadkach a ideały nie istnieją , rzadko kiedy ludzie podobają się sobie naprawdę i to działa w dwie strony zazwyczaj w jedną. Ja nigdy nie chcę się żenić i być z
@pq18: #!$%@?. Gdy mi psycha siadała to największe wsparcie miałem w różowej, która nie pozwalała mi się #!$%@? do końca i trzymała na sile przy sobie. Kreujecie rzeczywistość na podstawie swoich przykrych doświadczeń.