Wpis z mikrobloga

Chciałbym przestać zabierać ze sobą telefon na siłownię. Obecnie używam go do odtwarzania muzyki i do kontroli treningu - tj patrzenia jakie ćwiczenia mam do zrobienia, zapisywania wyników i odmierzania czasu (w tym przerw między seriami) . Znajdę jakiś smartwatch który ma wszystkie te funkcje? Nie potrzebuję w ogóle bajerów do outdooru, zależy mi tylko na tych rzeczach które wymieniłem.
#mirkokoksy #silownia #smartwatch
  • 9
musisz sobie pooglądać


@kamillosbombos: przecież pooglądać to mogę sobie sam, cały sens tego wpisu to próba wyłuskania konkretnych modeli dostowanych pod konkretne potrzeby xD

venu 2 plus


@kamillosbombos: no i to już jest jakiś konkret, czy ma te funkcje o których wspomniałem?
przecież dosłownie napisałem ci że ma


@kamillosbombos: napisałeś że ma Spotify i że używasz go do "workoutów", to nie jest to samo co powiedzieć "tak, można wgrać plan treningowy. Tak, można w trakcie ćwiczeń przeglądać ten plan. Tak, będziesz widział ile serii i powtórzeń i mógł tam zapisywać wartości. Tak, to wszystko będzie działać bez telefonu"

masz nawet link żeby wyszukać dokładny model jaki potrzebujesz a na stronie masz specyfikację tych
@kamillosbombos: ty jesteś upośledzony jakiś, kretynie? XD nie potrafisz przeczytać kilku zdań ze zrozumieniem i jeszcze pyskujesz jak ktoś ci to wytyka xD co za #!$%@? przygłup xD następnym razem jak nie będziesz potrafić zrozumieć prostej wiadomości to nie marnuj cudzego czasu