Wpis z mikrobloga

Widzę, że potwierdzone już że ułaskawił też Ziemkiewicza i Ogórek.
Z ułaskawienia zrobiono sobie opcję pomagania znajomym.
Ja #!$%@?

Edit: I to nawet nie w poważnej sprawie tylko żeby nie zapłacili 10k. Nie wiem jak ziemkiewicz ale dla Ogórek to żadna duża kwota
#bekazpisu #polityka
  • 10
  • Odpowiedz
@Kantar: Przecież to jest komedia, to jest kpina z urzędu prezydenta i sytuacji ułaskawienia. To nie są wyjątkowe sytuacje tylko, jak napisałeś, pomaganie znajomym.
Po raz kolejny cała ta wierchuszka sprowadza poważne rzeczy do poziomu gówna i błota. To jest po prostu niesmaczne.
Warto było iść głosować.
  • Odpowiedz
@Kantar: ziemkiewicz mowil, ze ulaskawienie to bylby gest patriotyczny bo by poszedl z tym do strasburga i Polska (podatnicy) by musieli placic kare jaka by trybunal nalozyl na polske za to skazanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@PanHeniek45 cóż, mnie też ta instytucja ukaskawnienia dziwi ale istnieje i Andrzej nie jest pirewszy który z niej korzysta. Lech wałęsa ułaskawil 3454 osoby (w tym słowika) Kwaśniewski 4288 w tym sobotke. Pewnie wśród tych przypadków były też wyjątkowe ale jakoś wątpię żeby wszystkie. Duda ułaskawil 116 osób. I tak wiem na tym portalu wypada cisnąć po Andrzeju (i słusznie ( ͡º ͜ʖ͡º)), ale trochę mnie jednak
  • Odpowiedz
Z ułaskawienia zrobiono sobie opcję pomagania znajomym.


@Kantar: a kiedyś tak nie było? Wałęsa ułaskawił Słowika, bossa mafii pruszkowskiej (a potem się bronił tym, że on to w ogóle nie wie kto to jest, dali mu papier to podpisał i odwalcie się ode mnie ja komunę obaliłem xD), Kwaśniewski z tego co kojarzę też jakiegoś mafiozę uniewinnił, na kaczkę i bronka pewnie też by się coś znalazło.
  • Odpowiedz
  • 0
@marv0oo: trzebaby sprawdzić czasy w miarę nowoczesne. Bo te co wymieniłeś to już dla znacznej części społeczeństwa dawna historia.
  • Odpowiedz