Wpis z mikrobloga

@Mtsen

@ZielonaOdnowa jeśli OPka mówi, że ma aspergera, to z pewnością został zdiagnozowany pod tym kątem. Nikt przecież własnemu dziecku by nie przypisywał spektrum bez fachowej diagnozy.

To ty chyba dziecka nie masz i nie wiesz jakie choroby na podstawie google ludzie u dzieci diagnozują
Może podslyszal gdzieś że babcia ma problemy z zębami czy tam sztuczna szczękę


@ZielonaOdnowa: jak ja prychnąłem w tym momencie :D dobijają niestety wykopki plusujące jak małpy.

Boże, wy już nie wciskajcie tym dzieciom jakichś chorób tylko dlatego że nie są wszystkie takie same jak odbite z matrycy


Zdobyłeś kolejne punktu do habilitacji chłopskiego rozumu. Mirek @Urajah wyjaśnił Ci jak napisać komunikatywnie komentarz, ale ty dalej nie chcesz tego przyjąć.

@
  • 1
@CybernetycznyMozgKorwina diagnozę robi psychiatra. Potem w poradni pedagigicznej jest jest komisja orzekająca. Dla pewności, dodatkowo prywatnie zrobiłam test ados. Teraz dwa razy w roku mamy komisję w szkole z psychologiem, pedagogiem, terapeutą si, panem od TUSów, logooedą. Za rok muszę zrobić diagnozę u psychiatry na kolejny etap nauki, znow zbierze się komisja.. Masz rację, wiesz lepiej ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 0
@antslom: bywa, znam przypadki, gdzie mamy chowają się za chorobą dzieci i wykorzystują to do atencji. Zdziwiona też byłam ilością matek w poradni, które swojego brajanka mają za cud świata a ewidentnie dziecku potrzebna była pomoc. Trafiały tam na polecenie nauczycieli i pedagogów i marudziły, że te nauczycielki to teraz każdemu dziecku wciskają teraz autyzm. :)
@Mtsen pewnie masz rację. Nie mniej jednak ktoś kiedyś także diagnozował ludzi robiących dziś operację przywracającą fabryczną płeć jako kwalifikujacych się do jej zmiany.
Zasada n+1 zleconych diagnoz to dobra praktyka. Najlepiej jak n>1. Inaczej przez nieuwagę można skaleczyć młodego człowieka. A przecież wszyscy znamy te Julki idące na psychologię. Przynajmniej niektórym z nich w życiu bym nie dał dziecka pod diagnozę /terapię.
@troche_inaczej:

tylko, ze ta diagnoza może pomóc w rozwoju takiego małego człowieka,


W #!$%@? mam rozwój tego małego człowieka xD #!$%@? jakie to nudne, będą mnie jakieś przegrywy co sobie choroby uroiły żeby własne nieudactwo uzasadniac drugi dzień strofować xD