Wpis z mikrobloga

Aspergera? Ja tu widzę małego szczerego i kreatywnego człowieka.

Może podslyszal gdzieś że babcia ma problemy z zębami czy tam sztuczna szczękę i wymyślił że ważne dla niej będzie żeby jedzenie łatwo się jadło?

Boże, wy już nie wciskajcie tym dzieciom jakichś chorób tylko dlatego że nie są wszystkie takie same jak odbite z matrycy czy tam sprasowane w jeden kształt umysłowy prasa systemu edukacji.


@ZielonaOdnowa: Skończ #!$%@?ć. Pozdrawia człowiek z
  • Odpowiedz
@sumieniem: kurczę przyszły geniusz. Jak jakiś oskarek nie będzie go byczkowal to może będzie jakiś naukowiec albo ekspert w IT. A jak jakiś oskarek będzie go byczkowal to może jakiś mroczny haker ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
jeśli OPka mówi, że ma aspergera, to z pewnością został zdiagnozowany pod tym kątem. Nikt przecież własnemu dziecku by nie przypisywał spektrum bez fachowej diagnozy


@Mtsen: żona ma jest nauczycielką i z własnego doświadczenia zawodowego stwierdziła nieraz, że dziecku można zdiagnozować wszystko co rodzic sobie uroi. Nie oceniam oczywiście tego dziecka i rodzica, bo może mieć rzeczywiście jakieś zaburzenia.
  • Odpowiedz
@ZygmnuntIgthorn: poprostu męczące jest kiedy ktoś pisze ci 6-7 raz to samo bo nie czytając całości wysłał komentarz bo coś zobaczył w gorących.
Nie sądzę żebym miał Aspergera, chociaż jestem nieco "specyficzny".
Gdzie się zesrałem?
Mam w rodzinie dzieci z autyzmem, wielokrotnie od ich mamy słyszałem jaka aktualnie jest "inwazja" atencyjnych matek które wręcz wmawiają dzieciom takie przypadlowci i próbują tlumaczyc tym własną nieudolność wychowawcza i ugrać na tym jakieś specjalne
  • Odpowiedz