Wpis z mikrobloga

@sumieniem: Aspergera? Ja tu widzę małego szczerego i kreatywnego człowieka.
Może podslyszal gdzieś że babcia ma problemy z zębami czy tam sztuczna szczękę i wymyślił że ważne dla niej będzie żeby jedzenie łatwo się jadło?
Boże, wy już nie wciskajcie tym dzieciom jakichś chorób tylko dlatego że nie są wszystkie takie same jak odbite z matrycy czy tam sprasowane w jeden kształt umysłowy prasa systemu edukacji.
  • Odpowiedz
  • 398
@sumieniem: gdybym dostał takie życzenia, to by mi się ciepło na serduszku zrobiło. Pozdrów go ()

@ZielonaOdnowa jeśli OPka mówi, że ma aspergera, to z pewnością został zdiagnozowany pod tym kątem. Nikt przecież własnemu dziecku by nie przypisywał spektrum bez fachowej diagnozy.
  • Odpowiedz
@Mtsen:

Nikt przecież własnemu dziecku by nie przypisywał spektrum bez fachowej diagnozy.


Byś się zdziwił, wystarczy że stanie się coś "modne" i można trochę atencji na tym ugrać to sporo madek nie ma żadnych oporów przed takimi zachowaniami.
  • Odpowiedz
  • 24
@ZielonaOdnowa ale babcia nie ma sztucznej szczęki i problemów z konsystencją, to ma mój syn. Powiedziałam, żeby życzył babci tego, czego sam sobie życzy. Dla mnie to jest zarąbiste. A asberger, odkąd wiem, że to to, jest dla nas świetnym polem do otwartości na mlodego patrzenie na świat.
  • Odpowiedz
@sumieniem: dobra, ja od początku jakoś dziwnie odebrałem że to takie "ehh, mój dzieciak ma chyba Aspergera, zobaczcie jakie życzenia pisze" zamiast założyć że to zdiagnozowane itd, nie wiem dlaczego, czasem tak dziwnie mi się coś przeczyta.
  • Odpowiedz
@chlop_gminny: mam w rodzinie dzieci autystyczne, wyżej wyjaśniłem skąd moje podejście i pierwszy komentarz, schowaj sobie w dupe ta marna zgryźliwość i proby przypisania mi czegoś czego nie powiedziałem.
  • Odpowiedz
Aspergera? Ja tu widzę małego szczerego i kreatywnego człowieka.


@ZielonaOdnowa: Wchodzisz w polemikę z rodzicem dziecka na podstawie jednego obrazka czy jej dziecko ma aspergera XD Potem jeszcze jakieś projekcje o to, że robią z niego "innego" XD

Tj. mogłeś napisać coś bardzo podobnego, z podobnym przekazem, ale bez mądrowania się.
  • Odpowiedz