Wpis z mikrobloga

Jak mam mieć płaski brzuch jak wymagana ilość płynów dziennie to 3 litry + do tego jedzenie (ileś tam kcal, załóżmy 2000kcal na redu) i czuje jak się ten brzuch wypełnia tym płynem i jedzeniem przez co się rozpycha (nie sram 2 razy dziennie, raz nawet raz na 48h - przepraszam za bezpośredniość ale to istotne). No to jak brzuch ma być płaski jak wlewa się do niego tyle żarcia i płynu? Pytam serio. Mam ograniczyć płyny jednak czy spozywać coś co ma kalorie i białko ale małą objętość.

#trening #silownia #workout #cwiczenia #pytanie
  • 12
  • 0
@szuleer: Trzymam diete od maja, spadło już 11kg, ale czuje że tutaj w okolicach brzucha, aby poleciało w stronę płaskiego po prostu bebechy wewnątrz musiałyby dostawać mniej jedzenia, a to znowuż się nie uda no bo przecież jeść trzeba a okno żywieniowe to jakieś 14h :P
  • 0
@Kibix: Nie, też odpada, może po prostu przemiana materii zbyt słaba + przydałby się jakiś przeczyszczacz jelit hehe. Chyba zaraz sam sobie odpowiem :D
  • 0
@gorobei: No tutaj jest skrajnie w deficycie myślę, bez śniadania i tak dalej, totalnie na pusto.Na pewno na co dzień tak nie wygląda i to sesja przed zawodami na przykład lub do magazynu. Ale obrazek dałeś bardzo dobry,bo własnie tutaj widać doskonale że gośc tak jakby...nie miał bebechów w ogóle :D
  • 0
@gorobei: Delikatne wygięcie kręgosłupa też jest, bo siedzi się dużo i pracuje na PC :D to fakt. Bęben jest już mały. Myslę czy zastosować jakieś przeczyszczacze coby z jelit zeszlo gówno i sie oczyściły też.