Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Szukam dla siebie trochę pomysłu na życie i zmianę branży z obecnej na inną.

I widziałem, że na Podlasiu jakąś tam popularność mają domki pośrodku niczego, gdzie często nie ma nawet zasięgu telefonu, gdzie wielkomiejscy wyjeżdżają na kilka dni odpocząć od miasta w ciszy. I zacząłem się zastanawiać czy nie spróbować pójść w coś podobnego, z tym że w całkowicie innym miejscu Polski, takim średnio turystycznym (chociaż samo moje miasto powiatowe jest trochę turystyczne). Coś w stylu agroturystyki, bądź jakichś domków daleko od wiosek, takie tam.

Tylko teraz moje pytanie jest takie, co by według was musiało być w takim miejscu, żeby ludzie chcieli do niego przyjeżdżać? Czy w ogóle jest coś takiego, co by Was w takie średnio turystyczne miejsce wyciągnęło? Jakieś konkretne "atrakcje" lub rzeczy do roboty?

A może po prostu ten mój pomysł jej bez sensu i szukać czegoś innego?

#pytanie #pytaniedoeksperta #turystyka #wakacje #agroturystyka #kiciochpyta #urlop #odpoczynek



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 4
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: nie zarobisz bez dobrej lokalizacji.

Zazwyczaj taki domek/ośrodek jest zlokalizowany przy jeziorku, parku narodowym ... wtedy ludzie szukający miejsca na wakacje, obczajają domki w okolicy.
  • Odpowiedz
  • 0
@mirko_anonim Musi to być takie, że jak ktoś przyjedzie, to nie musi się o nic martwić. Ma fajne spanie, dzieciaki mają ekstra plac zabaw, najlepiej poszukać coś typowego dla wsi. Może jakieś kozy jako dodatek do tego.

Poszukaj sobie w necie podobnych ofert, sprawdź co byś dorzucił do tego i masz gotowe. Poczytaj też opinie gości, którzy tam byli. Ich opinia będzie wstępem.
  • Odpowiedz