Wpis z mikrobloga

@Kremufka2137: a to jest takie dziwne, jak się nachlasz, czy zwyczajnie spać ci się chce to czujesz, że autobus po ciebie jedzie i powoli odpływasz. A przy narkozie jest ok, zero senności czy czegoś i nagle cię budzą po operacji. Świadomość odcięta wajchą. Mi nie kazali liczyć tylko dali mi maskę żebym sobie oddychał spokojnie.
@chozi: ja też miałem usuwany pęcherzyk i byłem usypiany fentanylem. Usunięcie pęcherzyka to dopiero początek problemów, dopiero po będziesz miał #!$%@? bebechy z powodu braku pęcherzyka, niestety nie wiem czemu nie chcą usuwać złogów. Powodzenia.

EDIT: spodnie z Pepco? jeśli tak to też takie kupiłem do szpitala ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@chozi Mi dwa razy kindybała cieli na znieczuleniu miejscowym, nie wiedziałem czy mi się chcę sikać czy drągal zaraz będzie, na koniec operacji urolog pokazuje resztki napletka i się pyta czy chcę na pamiątkę xD po znieczuleniu miałem jakieś omamy wzrokowe, mgła i wysoki puls, myślałem że tam zejdę na zawał na tym stole
@chozi: miłego rzyganka po wybudzeniu. ( ͡º ͜ʖ͡º)

Pójście przed 8 do cięcia raczej mało prawdopodobne, najpierw obchód poranny i dopiero po kolei na stół, u mnie realnie od ~10 szli pierwsi do krojenia. Miałeś już konsultację z anestezjologim?
Jak anestezjo zacznie Cię jutro znieczulać powiedz koniecznie do niego, żeby nie żałował fenta i białego (⁠ ͡°⁠ ͜ʖ⁠ ͡°⁠)
Trzymaj się Miras, miłego pobytu w objęciach Morfeusza jutro
Na wypisie nie będzie napisane co dostałeś w trakcie narkozy,ale najprawdopodobniej to będzie FNT+propofol do indukcji,a potem Sevo/des
via Wypiek
  • 0
@Caban1908 chyba z 4F mi żona spakowała jakiegoś dresa. Właśnie, jak to jest po tym usunięciu? Teściu ze 30 lat bez woreczka, żre wszystko, rosół tortem może zagryzać i nic. Ciotka też nie narzeka, mówić że wszystko jest git. A właśnie gdzie nie gdzie czytam, że ludzie są po tym #!$%@? na maksa. Jak u Ciebie to było?
via Wypiek
  • 2
@KHOT z tym rzyganiem to chyba nie reguła? Z osób, które znam, co miały narkozę chyba tylko moja mama wymiotowała (i to raz na wszystkie 4). A co do tej 8 rano, to mam wieści od kuzynki, która tu od 11 lat na sali operacyjnej pracuje i u mnie w mieście podobno standardowo od 8 lecą na 3 sale. A operują nawet do 18 i później. No zobaczymy. Im szybciej tym mniej
@chozi: ja jestem #!$%@?, operacja 6 stycznia 2023, jest 11 stycznia 2024, nadal się źle czuje. Tydzien po operacji jak byłem na ściągnięciu szwów to mówie chirurgowi że nadal mnie boli pod prawym żebrem to powiedział że skoro nadal boli po usunięciu to znaczy że pęcherzyk był niepotrzebnie usuwany.
@chozi ryzyko , że ponv wystąpi jest ogólnie większe u kobiet, zależy od płci,rodzaju zabiegu,rodzaju znieczulenia i tego czy palisz papierosy, jak palisz to mniejsze ryzyko wystąpienia