Wpis z mikrobloga

via Wypiek
  • 0
@Kinior no jakaś trawka była okazjonalnie, grubsze sprawy nigdy, choć zawsze chciałem spróbować DMT. Ale miałem kiedyś ablację na serce i to było w sedacji. Wiem, że prosiłem żeby dali mi do domu te dragi ( ͡º ͜ʖ͡º)
via Wypiek
  • 1
@LuckyLuke_2776 taaaa. Ale to w ogóle krzywa akcja jest, bo wyszło z dupy na badaniu kontrolnym USG. Mam 1 kamień 1cm, ale w ujściu do przewodu, a to ponoć jest już niebezpieczne, bo łatwo może się urwać i polecieć dalej. A ja kompletnie bezobjawowy jestem.
narkoza spoko, mi się podobało, kilka sekund i odplywasz w błogości ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@KladzSie: przed narkozą dostałem jakiś steryd i pielęgniarka mówi, zaraz dostanie pan steryd, który będzie bolał. Faktycznie, najpierw poczułem ból w ręce a za chwile myślałem, że mi jaja rozsadzi i strasznie dupa zapiekła. Po chwili przestało. Mówię, że bardzo dziwne. A lekarz, że wcześniej facet dostał dawkę 5x większą i zemdlał
via Wypiek
  • 2
@Kinior geriatria ogólnie + jeden młodszy chłopak, ale niemowa. No tak trochę grobowo jest, ale w sumie chyba mi to pasuje.
Zdążyłem się już dowiedzieć, że jadę jutro 1-szy przed 8, więc nie będzie tego durnego oczekiwania ze ściśniętym żołądkiem.
o chui, jaki znowu steryd? XD


@chozi: jakiś przeciwzakrzepowy chyba, muszę wygrzebać kartę szpitalną z dokumentów i zobaczyć listę leków co mi dawali. Po operacji dostałem jeszcze plaster z fenantylem (cześć dżordż), ale po tym się zrzygałem co po laserowym skracaniu podniebienia i języczka nie było fajnym doświadczeniem.
via Wypiek
  • 1
@Wight o to grubo stary. Sam jestem ciekawy czy będzie podane na wypisie czym mnie usypiali, bo tak co wyczytałem, to fentanyl jest dość powszechnie stosowany. No nic, trzeba jakoś zacisnąć zęby i dać się ponieść emocjom ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@chozi: to co mnie najbardziej wkurzyło to to, że mi żyły pękały od wenflonów i to, że goście z prostowaną przegrodą sobie jedli "smakołyki" a ja ledwo dawałem radę przełknąć breję. Plus taki, że mniej chrapię.