Wpis z mikrobloga

Mnie najbardziej rozwala w tej bezkrytycznej obronie Wąsika i Kamińskiego że przecież to nie koniec. Nawet jak pisowcy wierzą że w tym 2007 działali poprawnie, to zaraz będzie Pegasus, podsłuchy opozycji. Ci goście mają za uszami tyle że ja wysiadam.

Ten Szymczyk od granatnika to też był podległy Kamińskiemu, samobójstwo śledczego badającego działania jego brata w zorganizowanej grupie przestępczej, zrobienie z policji prywatnej ochrony Kaczyńskiego i absolutna destrukcja jej wizerunku, pałowanie pokojowo manifestujących, areszty wydobywcze jako środek represji, nielegalne działania w covidzie, podsłuchy w hotelach pod zarządem Polskiego Holdingu Hotelowego, lawina śmierci na komisariatach i w aresztach.

Bardziej uwalony gównem od tych dwóch gagatków jest chyba tylko Zbigniew Ziobro. Na miejscu Dudy bym wykorzystywał właśnie sytuację, szybko ułaskawił drugi raz i się od nich odcinał, a ten jeszcze gada że nie ma bardziej kryształowych ludzi od nich...

#polityka #bekazpisu #sejm #afera #polska
Amatorro - Mnie najbardziej rozwala w tej bezkrytycznej obronie Wąsika i Kamińskiego ...

źródło: 5235d070-7ca7-4aa2-b7df-e6f45efd4078_f1400x900

Pobierz
  • 6
@Amatorro: ja mam nadzieję, że zamkną ich w pokoju bez klamek jak nie za to, że doprowadzili do samobójstwa Lepera oraz za to, że bezpostawnie złamali podstawowe prawa człowieka do prywatności. Takich socjopatów powinno się trzymać w kaftanach w izolatkach, ponieważ nie znają jakichkolwiek granic by działać wszelkimi środkami dla swojego interesu - tyle w temacie...