Wpis z mikrobloga

Coś dla fanów #blackpill o poranku. Ostrzegam, mocne.

Kumpel z czasów imprezowania, clubbingu co weekend, balowania w mielnie po 2-3 tygodnie itd.

Dla mnie to już dawno historia, a on mimo >30 lat na karku nadal tak żyje. Prace dorywcze, albo gdzie się zatrudni to zaraz go wypyerdolą, bo nawyzywa szefa, albo sobie nie przyjdzie do pracy bo mu się nie chce.
Ogólnie gołodupiec mieszkający ze starymi. Skończone tylko jakoś chvjo technikum hotelarskie czy coś takiego.

Jakoś w wieku 28 lat poznał dużo młodszą dziewczynę, córkę biznesmena. Bardzo szybko zrobił jej dziecko to żeby nie było wstydu, ojciec gówniary kupił im mieszkanie i tam się razem wprowadzili. Znam jego rodziców, więc słuchałem co mówią "no, teraz to na pewno zmądrzeje i weźmie się za siebie" - ta kvrwa z pewnością xD

Mimo, że laska ogólnie atrakcyjna, dużo młodsza, po studiach, ustawiona to chłopak nie zmienił swojego trybu życia nic a nic, co nie przeszkadzało jej wybaczać mu kolejne wyskoki :D

W końcu ON JĄ zostawił i wrócił do swoich rodziców (nie ma to jak z mamusią :D)

Przechodzimy do clue.

Związał się z kolejną kobietą. Laska również po studiach, niby normalna, dała się zalać takiemu patusowi. Kolejne dziecko, minęło nie wiem, 2 lata? i też ON JĄ zostawił :D

Typ grubo po 30stce, 2 dzieci z 2 różnymi babami, dalej żyje jak 18latek, imprezuje, bawi się, pracuje dorywczo w jakichś gównorobotach :D

Pewnie historia jakich wiele, ale dać sobie kvrwa zrobić dziecko takiemu przygłupowi. Wystarczy spojrzeć na jego social media żeby zobaczyć jak on żyje :D Oczywiście już się spotyka z kolejną.

A, bym zapomniał... przystojny i to chyba wystarczy tym laskom :D

W tym samym czasie wykopki się pouczają jak zagadać laski na #tinder czy #badoo żeby je zainteresować i się czymś wyróżnić :D Just imprezuj co tydzień i miej 2 dzieci z dwoma różnymi babami BROO

#przegryw #przegrywpo30tce
LezliNilsen - Coś dla fanów #blackpill o poranku. Ostrzegam, mocne.

Kumpel z czasów ...

źródło: Zrzut ekranu 2024-01-11 082423

Pobierz
  • 34
Typ grubo po 30stce, 2 dzieci z 2 różnymi babami, dalej żyje jak 18latek, imprezuje, bawi się, pracuje dorywczo w jakichś gównorobotach :D


@LezliNilsen: i pewnie jeszcze wszyscy się zrzucamy na fundusz alimentacyjny bo koleś pewnie nie płaci alimentów xD
Rodzice którzy nie płacą alimentów na swoje dzieci powinni być kastrowani/sterylizowani. Tak samo wszyscy którzy żyją z zasiłków i robią sobie kolejnego dzieciaka
@Xuzoun: Wystarczyło by całkowite #!$%@? się państwa od rzeczy prywatnych

Zero socjalu
Zero wymuszania alimentów
Zero wtrącania się w śluby

Tak jak bezdomny jest żywym przykładem co się dzieje kiedy za bardzo miłujesz alkohol tak samotna matka powinna przypominać co się dzieje kiedy jesteś głupia i dasz się zalać typowi bez ślubu
@LezliNilsen: tu nie tyle o to chodzi ze przystojny, ale o to ze laski z nieprzepracowanymi traumami - glownie zwiazanymi z brakiem starego albo starym ktory niezbyt sie nimi interesowal - daza do tego, zeby znalezc sobie bad boya, ktory wszystkie inne laski tylko przelecial i zostawil, ale to wlasnie ona go zmieni i to wlasnie z nia bedzie chcial sie ustatkowac i zalozyc rodzine - wtedy bedzie mogla udowodnic i
Zakładam, że kobiety twojego kolegi to pracowniczki biura, a twój kolega to robol. A ty pisałeś, że laska z biura nie zwiąże się z robolem, nawet nie pójdzie z nim do łóżka, taka jest w każdym razie zasada, praktyka. Przypadek twojego kolegi i jego partnerek to po prostu wyjątek. Zdarza się. I fakt, patola będzie się rozmnażać, bo ma swoje potrzeby, a efektem spełnianie tych potrzeb może być ciąża.
Fajna historia, podobnie
Zakładam, że kobiety twojego kolegi to pracowniczki biura, a twój kolega to robol. A ty pisałeś, że laska z biura nie zwiąże się z robolem, nawet nie pójdzie z nim do łóżka, taka jest w każdym razie zasada, praktyka. Przypadek twojego kolegi i jego partnerek to po prostu wyjątek. Zdarza się. I fakt, patola będzie się rozmnażać, bo ma swoje potrzeby, a efektem spełnianie tych potrzeb może być ciąża.

Fajna historia, podobnie
@LezliNilsen: znam pełno takich osób. Też dzieci z róznymi kobietami, oni je zostawiaja, a kolejna mysli, ze go naprawi. Wiekszosc nie pracuje lub pracuje dorywczo i wiele z nich ćpa, pije, melanżuje nonstop. Co różni mnie i ich prócz tego ,ze ja pracuje za czterech itd. ? To ze sa przystojni, a ja wygladam jak goblin z wladcy pierscieni. Tyle.