Wpis z mikrobloga

Coś dla fanów #blackpill o poranku. Ostrzegam, mocne.

Kumpel z czasów imprezowania, clubbingu co weekend, balowania w mielnie po 2-3 tygodnie itd.

Dla mnie to już dawno historia, a on mimo >30 lat na karku nadal tak żyje. Prace dorywcze, albo gdzie się zatrudni to zaraz go wypyerdolą, bo nawyzywa szefa, albo sobie nie przyjdzie do pracy bo mu się nie chce.
Ogólnie gołodupiec mieszkający ze starymi. Skończone tylko jakoś chvjo technikum hotelarskie czy coś takiego.

Jakoś w wieku 28 lat poznał dużo młodszą dziewczynę, córkę biznesmena. Bardzo szybko zrobił jej dziecko to żeby nie było wstydu, ojciec gówniary kupił im mieszkanie i tam się razem wprowadzili. Znam jego rodziców, więc słuchałem co mówią "no, teraz to na pewno zmądrzeje i weźmie się za siebie" - ta kvrwa z pewnością xD

Mimo, że laska ogólnie atrakcyjna, dużo młodsza, po studiach, ustawiona to chłopak nie zmienił swojego trybu życia nic a nic, co nie przeszkadzało jej wybaczać mu kolejne wyskoki :D

W końcu ON JĄ zostawił i wrócił do swoich rodziców (nie ma to jak z mamusią :D)

Przechodzimy do clue.

Związał się z kolejną kobietą. Laska również po studiach, niby normalna, dała się zalać takiemu patusowi. Kolejne dziecko, minęło nie wiem, 2 lata? i też ON JĄ zostawił :D

Typ grubo po 30stce, 2 dzieci z 2 różnymi babami, dalej żyje jak 18latek, imprezuje, bawi się, pracuje dorywczo w jakichś gównorobotach :D

Pewnie historia jakich wiele, ale dać sobie kvrwa zrobić dziecko takiemu przygłupowi. Wystarczy spojrzeć na jego social media żeby zobaczyć jak on żyje :D Oczywiście już się spotyka z kolejną.

A, bym zapomniał... przystojny i to chyba wystarczy tym laskom :D

W tym samym czasie wykopki się pouczają jak zagadać laski na #tinder czy #badoo żeby je zainteresować i się czymś wyróżnić :D Just imprezuj co tydzień i miej 2 dzieci z dwoma różnymi babami BROO

#przegryw #przegrywpo30tce
LezliNilsen - Coś dla fanów #blackpill o poranku. Ostrzegam, mocne.

Kumpel z czasów ...

źródło: Zrzut ekranu 2024-01-11 082423

Pobierz
  • 34
Typ ma wyebane


@ZacharJasz92: ej ale zadziwiające jest to z jaką łatwością i lekkością bytu ci ludzie się rozmnażają xD

To kvrwa poważni ludzie na stanowiskach rozkminiają jak enigmę "czy 2024 rok będzie dla nas dobrym rokiem na ciąże? Ja kończę aplikację sędziowską, ty się starasz o awans na menadżera, nie wiem czy to dobry moment, jeszcze mamy dom do wykończenia", a w tym czasie inni się mnożą jak króliki po
@ZacharJasz92: Laska z dobrego domu to są dwie opcje- była trzymana krótko, więc ciągnie ją do wolności, w tym patusów- ćpanie, ruchanie, chlanie, imprezka.
Druga opcja to tatusia nie było w domu, bo w tym czasie był w pracy i dziecko jest rozpieszczone- to znaczy mówię tutaj bardziej o bananach.
W dobrym domu, to chłopak musiałby przejść rozmowę kwalifikacyjną z jej ojcem i zostać przez niego zaakceptowany.
@LezliNilsen: Ogólnie, jakbym była niebieskim też bym tak robiła, tylko za granicą bo tam lepszy $$$, brat na studiach dorabiał w Niderlandach, to mówił że robota lite, co weekend imba w Amsterdamie, pełno chętnych lasek. Nawet opowiadał, bo on zna wiele języków płynnie, to mnóstwo obcokrajowców co pijesz na ich koszt. Niby jako laska tez można tak robić, ale wasadzać, a zeby to bie wsadzali robi róznicę. Opy to mają fajnie,
@LezliNilsen: bo bardzo łatwo jest zalać formę, gdyby nie było to byśmy dawno wyginęli. Znam kilka par które zaciążyły przy 1 seksie i albo się rozstali po krótkim czasie, albo siedzą razem, dorobili se kolejne dzieci i tak trwają w niedoli. Zwierzęta nie rozmnażają się jak nie mają pożywienia, a człowiek nawet na pustyni rucha i płodzi aż miło
Nic nowego, mam kumpla Chada i u niego wygląda to tak samo xD


@itsoverforme32445: ej ale ten mój to nawet nie jest jakiś super przystojny. Ot wyględny, lekko ponad kartoflaną p0lską przeciętność

Na pewno nie taki poziom żeby kobiety traciły dla niego głowę i nie przeszkadzałoby im, że typ zmierza nieuchronnie w kierunku zostania patusem spod żabki i ma 2 nieślubnych bachorów :D
@LezliNilsen: @NdFeB nawet #!$%@? gołębie się nie ruchają jak nie mają gniazda, a patologia potrafi na bezrobociu, wynajmując pokój #!$%@?ć bombelek za bombelkiem... Ja jak chciałem wziąć psa to pół roku robiłem research - jaka rasa będzie odpowiednia, co kupić, co przygotować, patrzyłem czy mam weterynarza dobrego w okolicy... a patusy to zachleją mordę i się walą bez gumy.
Ja nie wiem jak można być kobietą i dać się walić bez
nawet #!$%@? Ja jak chciałem wziąć psa to pół roku robiłem research - jaka rasa będzie odpowiednia, co kupić, co przygotować, patrzyłem czy mam weterynarza dobrego w okolicy... a patusy to zachleją mordę i się walą bez gumy.

Ja nie wiem jak można być kobietą i dać się walić bez gumy jakiemuś patusowi.


@4mmc-enjoyer:

oj fuckin true byczku :D
bo ludzie w większości to debile niestety, czym jestem starszy tym widzę że odsetek mądrych jest mniejszy niż mi się wydawało


@NdFeB: to samo co łączy się z tym niestety, że coraz bardziej izoluję się od reszty społeczeństwa i staram się mieć kontakt wyłącznie ze ściśle wybranymi ludźmi.

Potem przeżywam szok jak muszę mieć kontakt z taką typową społeczną mieszaniną z przeciętnym/niskim IQ (np. odbierając dowód osobisty po wymianie w urzędzie).
@LezliNilsen: w poprzedniej pracy raz jeden typ przyjechał do pracy autobusem. Na pytanie czemu tak? Powiedział że droga była zamknięta i bał się jechać inną bo zawsze jeździ tą co zamknęli. Gość miał poważny niedobór IQ ale że polecenia przełożonego wykonywał bez zająknięcia to mógł spać spokojnie. Pewnego razu pojawiła się strasznie zdesperowana 31 letnia kobieta, nic jej nie brakowało, szczupła, ładna, z ogromnym parciem na bąbelka. Poderwała tego gościa i