Wpis z mikrobloga

przez 15 lat jazdy w różnych warunkach nigdy nie widziałem mgły, która unosiłaby się kilkanaście centymetrów nad ziemią.


@Jailer: Ale jak widzisz mgłę to wychodzisz z samochodu i z głową przy ziemi oceniasz jej odległość na jezdnią? Przecież z wysokości oczu kierowcy tego nie zobaczysz.
  • Odpowiedz
ale wy serio nie widzicie różnicy między zwykłą mgłą a taką, która unosi się kilkanaście centymetrow nad ziemią? Instynkt samozachowawczy nie pozwoliłby mi w to wjechać.


@Jailer: gdyby nie podpis to nawet nie wiedziałbyś co to jest XD a teraz się wymądrzasz że ty byś wszystko przewidział XD kisnę zawsze z takich komentarzy po fakcie. Normalnie każdy by w to wjechał i w polskich warunkach nikomu by nawet do głowy nie
zeszyt-w-kratke - >ale wy serio nie widzicie różnicy między zwykłą mgłą a taką, która...

źródło: 51229957489_3c17b48deb_b

Pobierz
  • Odpowiedz
tam dodatkowe niezłe jaja były, bo zapłon tego gazu wyssał tlen z okolicy. Musiało nieźle #!$%@?ąć.


@dominowiak: no właśnie, niby bezpiecznie w aucie, bo szybko się wypali, ale co z tlenem potem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ja bym pewnie wjechał nieświadomy takiego zjawiska


@Anoniemamowy: też. może bym pomyślał, że jest coś nie tak jakby silnik zaczął pracować dziwnie w takiej atmosferze, ale nie twierdzę, że bym skojarzył, że to przez "mgłę".
  • Odpowiedz
@Sniper512: no tak, wykopek to się zna na wszystkim, jestem po prostu ASEM społeczeństwa. Freethinking, smart i nigdy nie popełnia najmniejszych błędów, zawsze celnie analizując sytuację. A potem widzisz takiego kuca który nie potrafi obsłużyć parkometru i trzeba stać na mrozie 5 minut. W Internecie za to zmienia swe oblicze xD
  • Odpowiedz
@Sniper512: możecie się zastanawiać czemu te samochody stały, a nie jechały dalej. No z tego powodu, że na wysokości wlotu powietrza gaz wyparł powietrze i nie silnik nie był w stanie wytworzyć mieszanki paliwowo powietrznej i się zatrzymał.
  • Odpowiedz
ale trzeba być bezmyślnym NPC, zeby wjeżdżać w taką śmieszną mgłę xD


@Jailer: a wiesz co jest najlepsze? Że sam byś tak wjechał. xD Dx

ale wy serio nie widzicie różnicy między zwykłą mgłą a taką, która unosi się kilkanaście centymetrow nad ziemią? Instynkt samozachowawczy nie pozwoliłby mi w to wjechać.


Pozwoliłby i wjechałbyś.

normalna mgła nie unosi się tak nisko nad jezdnią.


To było mówić od razu, że bardzo rzadko
  • Odpowiedz
@Sniper512: naprawdę nikt nie napisze gdzie to było, cokolwiek? Jeden pisał że wyssał tlen z okolicy. Czyli coś o tym słyszał. To dla czego nie można napisać gdzie się to wydarzyło? #!$%@? z takimi wpisami.
  • Odpowiedz