Wpis z mikrobloga

Ile średnio wydajecie miesięcznie inwestując w swój wygląd? U mnie mniej więcej by wyglądało tak:
- włosy - szampony do włosów, odżywki, minoksydyl, dermastampy, finasteryd, fryzjer - wyjdzie około 200 zł miesięcznie
- zęby - regularny skaling u dentysty, nici do przestrzeni międzyzębnych, płyny do płukania, pasty z odpowiednią zawartością fluoru, zabiegi wybielania - około 100 zł miesięcznie
- skin care - różne kremy i preparaty aby zachować odpowiednią hydrację skóry twarzy i całego ciała - ok. 50 zł miesięcznie
- depilacja laserowa - w niechcianych miejscach np. plecy, barki - wyjdzie pewnie ze 100zł miesięcznie (cięzko stwierdzić bo odrastają i czasem trzeba powtarzać a czasem nie chodzę).
- manicure i pedicure - ok. 50 zł miesięcznie, dbanie o paznokcie i dłonie to podstawa
- zapachy - posiadanie porządnej wody kolońskiej to podstawa, miesięcznie może z 20 zł
- ciuchy - zależy jak często odświeżam garderobę ale pewnie wyjdzie z 200-300 zł miesięcznie
- muskulatura - karnet na siłownię, kreatyna, białko, cytrulina, gainery, sterydy - z 400 zł na miesiąc
- zabiegi dodatkowe - okazyjne masaże, floatingi, mikrodermabrazje, solarium - ze 150 zł/miesiąc

Wyjdzie około 1500 miesięcznie a wiadomo czasem więcej jak np. czasem się kupi czegoś więcej (np. zegarek). Jak to u was wygląda?

#niebieskiepaski #rozowepaski #mirabelkopomusz #looksmaxing #logikarozowychpaskow #przegryw #p0lki #p0lka #redpill
  • 40
@LatajacyJeczmien: Jean Louis David co 1,5 tygodnia, łącznie 300 zł. Brwi i rzęsy - 300-500 zł. Manicure i pedicure - 250 zł. Zapachy - na pewno kilkaset zł. Ubrania - jestem zakupoholikiem, więc kilka tys. zł. Trenerzy personalni - za trening 150 zł 2-3 razy w tygodniu. Kremy - w hooy. Zęby - zrobiłem sobie bonding + wszystkie górne i tylne porcelanowe za prawie 50 koła w 2023 roku, więc teraz
@bulbulator90: no nie wiem, nie mam problemow z wyrwaniem kogos szybko xD ale, ze jestem cpunem, alkoholikiem i benzowrakiem to potrzebowałbym osoby, ktora nie należy do tego grona, a z tym juz ciezko
@LatajacyJeczmien: prawdziwe szare mydło, elmex sensitive na zmianę z elmex ten pomarańczowy szczoteczką soniczna. Czasem pasta z USA wybielająca. Cały rok suplementacja centrum/centrum on. Domowe jedzenie, tylko własne wędliny+ ryby. I se żyje