Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Kerrigan: problem z kobietami z dzieckiem zazwyczaj jest taki, że one zazwyczaj szukają bankomatu i to je jedynie motywuje do znalezienia partnera. Życie z taką osobą musi być koszmarem więc nikt tego nie chce.

Inaczej jest gdy facetka sama jest w stanie się utrzymać a na portalu szuka związku
  • Odpowiedz
  • 0
@kosmita: a jak jesteś w stanie rozróżnić czy ta osoba szuka bankomatu, czy nie? Ma napisane na czole? Wiadomo że przy dziecku dochód będzie dzielony na kaszojada.
  • Odpowiedz
nawet jeśli, to i tak ma dziecko na utrzymaniu, więc co za różnica?


@Kerrigan: a czy widząc szybko biegnącą osobę ma znaczenie dla nas z jakiego powodu ona szybko biegnie? Może ćwiczy do zawodów, może ucieka przed zbirami a może sama coś ukradła?

Motyw to absolutnie ważna przyczyna bo decyduje o podejściu do danej sprawy czy osoby.
Dziecko samo w sobie nie jest problemem ale podejście do ewentualnego partnera już tak
  • Odpowiedz
a jak jesteś w stanie rozróżnić czy ta osoba szuka bankomatu,


@Kerrigan: wystarczy się zorientować w jej dochodach aby w 99% odgadnąć czy szuka bankomatu.
Poza tym takie kobiety są wyrachowane, zbyt mile, zbyt nachalne, czułe w nienaturalny sposób ich horyzonty myślowe są płaskie i wąskie.
Przy niskich dochodach mają zbyt wiele markowych rzeczy bo materializm określa ich wartość itp.

Z kilometra da się takie wyczuć no ale nie wszyscy mają
  • Odpowiedz
lvl 30+


@Kerrigan: żebyś tak podstawowych rzeczy nie wiedziała, to trochę wstyd.

Jeśli umisz w angielski to poszukaj Kevin Samuels dating single mother
on ładnie tłumaczy dlaczego nie
  • Odpowiedz
@Kerrigan: chcesz poważnej odpowiedzi?

Typową rozmowę z samotną matką z tindera opisałem tu. Trochę heheszki, ale opieka nad dzieciakiem, albo dwoma czy więcej wymaga czasu, czasu i jeszcze raz pieniędzy. ¯\(ツ)/¯

To tylko jeden z powodów do unikania relacji z samotnymi matkami, bo jest ich więcej. Znacznie poważniejszych.

I teraz będzie plottwist: jestem solo tatą, sam wychowuję kilkuletniego dzieciaka, poza nim mam jeszcze jednego pełneletniego i - dobrze siedzisz? -
  • Odpowiedz
Nie do mnie pytanie, ale ja zdecydowanie samotnym ojcom dawałam w lewo i nie kontynuowałam znajomości jak wyszło, że typ ma dziecko.
Albo jest #!$%@? ojcem i będzie miał czas dla mnie, ale jest kiepskim facetem, albo nie jest i nie będzie miał dla mnie czasu. Poza tym ciągły kontakt z byłą jest nie na moje nerwy ????
  • Odpowiedz
@Kerrigan: nie biorę pod uwagę. nawet jeżeli ojciec zginą w wypadku, a kobieta jest super laską nie interesuje mnie relacja w której jest dziecko, bo mi to po prostu nie odpowiada z wielu powodów. więc wolę być sam niż wchodzić w relację z samotną mamą.
W drugą stronę to działa tak samo, czyli jeżeli jest samotny ojciec.
Uważam, że tacy ludzie powinni się ze sobą wiązać w pary. znam taką jedną,
  • Odpowiedz