Wpis z mikrobloga

Załóżmy, że z grubsza są dwa typy ludzi.

Pierwszy typ - śpieszy się, robi kilka rzeczy na raz, ogarnia kilka spraw jednocześnie, pada na pysk po całym dniu że zmęczenia, ciągle spięty i zestresowany, jak najwięcej chce zrobić dziś, uważa że "życie jest trudne więc tak trzeba robić", pogania innych i wkurzają go ludzie drugiego typu bo go spowalniają

Drugi typ - robi powoli ale dokładnie, dokładnie przemyśli co chce powiedzieć, prosi o powtórzenie gdy osoba typu pierwszego mówi coś szybko co należy zrobić przez co kilka informacji mu ucieka, jest flegmatyczny, ale nie stresuje się i nie jest spięty, potrafi zostawić coś na jutro, wkurzają go ludzie pierwszego typu bo go popędzają

Która opcja jest "normalna" i słuszna?

#logikarozowychpaskow #logikabiebieskichpaskow #zycie #psychologia #relacjemiedzyludzkie #zwiazki #pytanie #ankieta

Do której grupy ludzi wam bliżej?

  • Opcja 1 33.0% (29)
  • Opcja 2 67.0% (59)

Oddanych głosów: 88

  • 12
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus zadna. Za malo opcji i za duzo upchalas zalozen, ktore zreszta sa bledne.
Np pospiech nie oznacza od razu, ze sie stresujemy przy tym i oczywiscie musimy byc zmeczeni wieczorem.
Bycie powolnym nie oznacza, ze jest sie dokladnym. To z tym popedzaniem tez nie wiem, skad to wzielas.

Przemysl bardziej, rozloz to ewentualnie na wiecej opcji
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: zadna
ja jak jest robota to robie sprawnie i szybko, ale nie dam sie zajechac bo wyznaje raczej zasade "mam za malo czasu" i wole robic rzeczy ktore lubie
tak wiec malo pracuje, ale jak juz pracuje to inteligentnie i efektywnie
i szybko bo jak zrobie cos szybko to mam wiecej czasu na fajne rzeczy

wkurzaa mnie i osoby 1 i 2 typu ale drugiego chyba bardziej ze nie ogarniaja,
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@wykopowy_brukselek:

ja jednak mowie o ludziah ktorzy naprawde duzo czasu potrzeuja na ogarniecie i do tego musisz spedzic kupe czasu na tlumaczeniu im


Tyle że z taką osobą musiałbyś zestawić osobę, która czegoś nie umie, ale za to robi to szybko i w efekcie byle jak.
To taki chłop z programu Usterka, który przychodzi bez narzędzi, robi połowę, a do tego źle i woła 200 zł, bo robota zrobiona, a jemu
  • Odpowiedz