Wpis z mikrobloga

@Zgrywajac_twardziela: ale to co masz z życia, marnujesz 2h dziennie na dojazdy w aucie a tak nie liczyłem tego czasu jako zmarnowany bo jednak robiłem to co chciałem ( ͡º ͜ʖ͡º)
Wracałem po 17:30/18 jadłem obiad i już byłem po 60km rowerem, a teraz wrócę 18/18:30 i zamiast się walnąć na kanapę to muszę chomikować 19-22, wcześniej o tej godzinie to już byłem po drzemce odpocząłem
@reddin:

W Polsce mamy trochę przewalone zimą bo przez większość jest chlapa i trudno utrzymać drogi w takim stanie jak w Finlandii. Tam po takiej drodze jak na filmie to można spokojnie nawet na szosowych oponach lecieć - dobrze utrzymana śniegowa droga ma bardzo dobrą przyczepność.

Jeżdżę cały rok w Warszawie i wiem jak jest. Jest różnie :) bo za różne odcinki odpowiadają różne firmy. Czasami jest fajnie odśnieżone, zamiecione, czasami
dybligliniaczek - @reddin: 

W Polsce mamy trochę przewalone zimą bo przez większość ...

źródło: 3624447-Drogi-rowerowe-po-opadach-sniegu-sa-praktycznie-nieprzejezdne-przez-kilka-dni__c_0_571_1536_1477

Pobierz
infrastruktura


@reddin: zadbana, bo co z tego jak jest fajna infra ale zimą nieprzejezdna? Ja tam dzielnie jeżdżę, ale kilku moich znajomych nie i to nie z powodu tego że "za zimno na rower" tylko nie chcą się telepać przez zwały lodu, śniegu i soli drogowej.