Wpis z mikrobloga

normalność XD weź, fanatyku, przestań się ośmieszać


@Njal: no to podaj te przykłady nienormalności w tvp wg ciebie. Nie musisz chyba specjalnie szukać bo masz krótki okres, ale jeśli twierdzisz że to tvpo i jest tam nienormalność to podaj przykłady, czy jednak to ty jesteś fanatykiem że bez podstaw masz określony światopogląd i dane zdanie z góry?
@Eremites Już pisałem to jakieś 20 minut temu pod innym wpisem wejdź na mój profil i poczytaj

Natomiast co do TVP to ta telewizja nigdy nie będzie normalna bo jest pod kontrolą rządową, każdy pełny program informacyjny który jest pod kontrolą rządu ma konkretną partyjną agendę i nie ma co się oszukiwać.

A teraz to jest nawet gorzej bo wcześniej TVP było prawicową szczujnią która wiadomo że była skrajnie niewiarygodna i wręcz
Już pisałem to jakieś 20 minut temu pod innym wpisem wejdź na mój profil i poczytaj


@Njal: xd jak ci zależy to wklej a nie mnie odsyłasz że mam ci szukać argumentów na tezę którą ty powinieneś bronić xd, wejdź może sobie na mój profil i poszukaj jak pisałem jakieś konkrety na np. ten temat xd

bo jest pod kontrolą rządową


@Njal: służba zdrowia też jest pod kontrolą rządową, lasy
@Kryspin013 u ciebie widzę bez zmian, silny razem z potężnym rakiem, nie po myśli partii rządzącej = PiSowiec, na luzie mogą cie w biurze zatrudnić, byłbyś idealnym płatnym klakierem PO.
no to podaj te przykłady nienormalności w tvp wg ciebie


@Eremites: Na razie jest ok, tak jak powinno być. Jednak czekam na spokojnie, jak to będzie wyglądało w przyszłym roku. Dałem im duży kredyt zaufania i nie będę rozliczać po 2 tygodniach, a po przynajmniej 2 latach.
Natomiast materiał o wiatrakach (nawet był tu na głównej) był mocno nienaturalny. Nie mówię, że przypominał propagandę TVPiS, ale trochę zalatywało.