Wpis z mikrobloga

Naczelny hejter Konfederacji w 2023 roku doczekał się pięknej aferki ze swoim udziałem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chyba wisienką na torcie jest masturbacja przy przerażonej kobiecie, która była jedną z jego ofiar xD

Co za niespodzianka, że wielcy moralizatorzy i obrońcy otwartości, równości itd, na koniec kończą w taki sposób. Wszystko przez tę przeklętą prawicę.

No i najgorszy ten cholerny Mentznen, co nienawidzi ludzi i prowadzi faszystowski styl życia w postaci zarabiania uczciwie pieniędzy ze swojego biznesu i spędzania czasu z rodziną ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#heheszki #bekazlewactwa #lewackalogika #4konserwy #konfederacja #polityka
Pobierz Kopyto96 - Naczelny hejter Konfederacji w 2023 roku doczekał się pięknej aferki ze sw...
źródło: Kacki_Fot.-A.St%C4%99pie%C5%84-1024x683
  • 34
@Bananek2: stary, wygogluj


@Kopyto96: Wrzucasz zdjęcie jakiegoś anona którego widzę (najwyraźniej nie tylko ja) pierwszy raz w życiu i na prośbę o jakiekolwiek konkrety pieprzysz "wygoogluj". Co mamy googlować? Jego mordę?

Wyobraź sobie, że mamy bekę z konfy niezależnie od tego kto inny ją ma i niekoniecznie nasze życie skupia się wyłącznie wokół polityki ani nie brandzlują się tym kto co mówi o konfie
Wrzucasz zdjęcie jakiegoś anona którego widzę (najwyraźniej nie tylko ja) pierwszy raz w życiu i na prośbę o jakiekolwiek konkrety pieprzysz "wygoogluj". Co mamy googlować? Jego mordę?


@enron: Pod zdjęciem masz podpis z jego nazwiskiem, więc masz prostą drogę do wyszukania skoro OP Ci nie chce pomóc. To Marcin Kącki.
@gerbilos: najzabawniejsze w tej akcji jest to, że te same konta, które zazwyczaj piszą o pomawiajacych kobietach i domniemaniu niewinności do skazania zmieniają narrację o 180 stopni, bo teraz to akurat chodzi o typa, którego nie lubią.
A to nie jest tak, że typ sam się do tego przyznał?