Wpis z mikrobloga

Naczelny hejter Konfederacji w 2023 roku doczekał się pięknej aferki ze swoim udziałem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chyba wisienką na torcie jest masturbacja przy przerażonej kobiecie, która była jedną z jego ofiar xD

Co za niespodzianka, że wielcy moralizatorzy i obrońcy otwartości, równości itd, na koniec kończą w taki sposób. Wszystko przez tę przeklętą prawicę.

No i najgorszy ten cholerny Mentznen, co nienawidzi ludzi i prowadzi faszystowski styl życia w postaci zarabiania uczciwie pieniędzy ze swojego biznesu i spędzania czasu z rodziną ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#heheszki #bekazlewactwa #lewackalogika #4konserwy #konfederacja #polityka
Kopyto96 - Naczelny hejter Konfederacji w 2023 roku doczekał się pięknej aferki ze sw...

źródło: Kacki_Fot.-A.St%C4%99pie%C5%84-1024x683

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
  • 84
@sandal: Niczego się nie spodziewałem i nie pisz mi na "wy", towarzyszu.

Po prostu niemiłosiernie mnie bawi, kiedy jakiś typ próbuje moralizować i prawić o szkodliwości jakichś środowisk, a sam jest podłym człowiekiem. I to samo tyczy się hipokrytów z drugiej strony, np tych z Ordo Iuris.

Co innego mieć poglądy, a co innego prawić morały i pisać propagandowe teksty o kims, że jest zagrożeniem i złym człowiekiem, podczas gdy autor jest nawet
  • Odpowiedz
  • 3
@Kopyto96 A co niemoralnego w tym było xD stary, potrzebowałem hajs na studia, a pracowałem tam kilka dni i poszedłem do normalnej to nie był żaden sex-chat tylko smsy np z tele-tydzien, nie pisałem z tymi ludźmi o ruchaniu czy innych rzeczach. Ja tam problemu nie widzę. Np ludzie wciskający niepotrzebne ubezpieczenia starym ludziom są gorsi. I ja wcale nie ukrywam że to robiłem, więc nie masz na mnie żadnego brudu
  • Odpowiedz
@Kopyto96: W swoim reportażu o Konfie to czasami brnął w jakieś dziwaczne seksualne fantazje, które przypominały utrzymujące się w podobnej tematyce twitty Pawła Kukiza opublikowane parę ładnych lat temu o Korwinie i Jakubiaku. Kukizowi podpowiadał wówczas Jack Daniels, a pan redaktor pisał to chyba całkiem na serio i trzeźwo.
  • Odpowiedz
@Kopyto96: Oczywiście tradycyjnie wszyscy wiedzieli ale nikt nie zareagował, a potem te same osoby ukrywające tego zboczeńca będą płakały, że trzeba nienawidzić księdza w pcimiu bo inny ksiądz na drugim końcu kraju coś zrobił.
  • Odpowiedz
@Kopyto96 ja zem z neuropy, ale myślę, że pluć nie tylko na tego gnoja, ale i całe środowisko, które wiedziało, ale hehe może nie mówmy głośno, może dajmy mu napisać artykuł, że taki biedny. Szanuję Szczygła, bo od razu go #!$%@?ł z roboty i elo.
Ale tych z GW to chyba #!$%@?ło.
  • Odpowiedz
@Kopyto96 piszesz o jakimś jednym chłopie "wielcy moralizatorzy i obrońcy otwartości, równości itd". Z czym masz problem, że ktoś do Ciebie zwraca się jako do całego środowiska Konfederacji. Nie, żebym go popierał, ale on przynajmniej nie jest hipokrytą.
Chyba, że dla Ciebie różnica polega na tym, że człowiek, o którym piszesz tego nie przeczyta. To wtedy to spoko, można. XD
  • Odpowiedz
@Kopyto96: no wy, czyli cała ta ekipa z tagów 4konserwy i bekazlewactwa, nie udawaj, że nie rozumiesz.
No i nie twórzmy fałszywej symetrii w ilości hipokryzji wśród konserwatystów i liberałów.
  • Odpowiedz
@Kopyto96 najzabawniejsze w tej akcji jest to, że te same konta, które zazwyczaj piszą o pomawiajacych kobietach i domniemaniu niewinności do skazania zmieniają narrację o 180 stopni, bo teraz to akurat chodzi o typa, którego nie lubią.

Z mojej strony to poczekam, aż zostaną ustalone fakty. Już w Polsce była akcja, że dziennikarza ponowiono o gwałt, redakcja wylała na niego wiadro pomyj, a po kilku latach procesu gość został uniewinniony.
  • Odpowiedz