Wpis z mikrobloga

Przeraża mnie ten fakt że mimo iż wiadomo, że 9/11 to był zamach terrorystyczny i mimo tych lat później nadal ludzie wierzą w jakieś teorie spiskowe, że to był "Inside Job" i tak dalej, ludzie o tym głośno gadają w programach populistycznych jak np. Alex Jones, Joe Rogan..

A tutaj sprawa jest druga że była Katastrofa w Smoleńsku 10 kwietnia 2010 i mimo że 90% Polaków twierdzi że był to zamach,
to jednak nie są prowadzone żadne badania jakby na ten temat, nie ma kto wziąć odpowiedzialności za ten wypadek
przeszło 100 osób zginęło, elita kraju że tak powiem z tamtych dni ( Nie licząc Lecha ( ͡° ͜ʖ ͡°) )
no i to taka sprawa że wiecie...

tutaj gadają ciągle o teoriach spiskowych a po stronie Polski był rzeczywisty zamach i ludzie do mają głęboko w d...
#polska #ukraina #wojna #bekazpisu #bekazlewactwa #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #teoriespiskowe
nat_soc - Przeraża mnie ten fakt że mimo iż wiadomo, że 9/11 to był zamach terrorysty...

źródło: 67572709642e14e69d6cb344021f51de58b85b879584a88a78ec3a2c769cbb38

Pobierz
  • 11
Przeraża mnie ten fakt że mimo iż wiadomo, że 9/11 to był zamach terrorystyczny i mimo tych lat później nadal ludzie wierzą w jakieś teorie spiskowe, że to był "Inside Job" i tak dalej, ludzie o tym głośno gadają w programach populistycznych jak np. Alex Jones, Joe Rogan..


@nat_soc: Naiwny jesteś, jak wierzysz w "oficjalną" wersję.
Pełne nagranie: https://www.dailymotion.com/video/x8o04p
KretHuczsrajajaminski - >Przeraża mnie ten fakt że mimo iż wiadomo, że 9/11 to był za...
@nat_soc: Chłopie 90% ludzi odbywających wczasy z Choroszczy to nie cała Polska.
Nikt normalny nie wierzy w ten zamach, a wiesz czemu? Kasę Gosiewska brała za katastrofę/wypadek lotniczy a nie zamach, a nie słyszałem aby kasę z ubezpieczenia oddała...
I takim to sposobem Gosiewska sama pokazała że teoria o zamachu to teoria towarzysza Antka do robienia zamieszania w kraju na korzyść pewnego wschodniego kraju...
Mało to "Odklejonych teorii spiskowych" okazało się prawdą po latach?


@KochanekAdmina: oczywiście że mało, bo odklejone teorie spiskowe mają to do siebie że nie są spójne i ich wersji na jeden temat jest nawet więcej niż ludzi którzy te teorie opisują czy w nie wierzą. To jak twierdzić że chodzenie do wróżki, czy przepowiednie nostradamusa są skuteczne bo raz na 100 czy 1000 coś będzie miało wspólnego z prawdą, jeżeli się
@Eremites: No i jest też samo pojęcie "wiele z nich okazało się prawdą". Zarówno "wiele" jak i "prawda" są bardzo płynne, bo wystarczy "więcej niż jedno" zdarzenie i "coś tam się mniej więcej zgadza, ale w zupełnie innym kontekście i trzeba mocno nagiąć fakty by pasowały do teorii." Za pomocą tak płynnego rozumowania da się "udowodnić" że Ziemia jest płaska, lądowanie na Księżycu było bujdą itd. - no i że to