Wpis z mikrobloga

Im już dawno temu przestało chodzić o szacunek i godność. Teraz robią kroki w stronę wywalczenia sobie specjalnego traktowania


@Pandillero: Jakie to specjalne traktowanie chce LGBT w Polsce?
Dobra typie, jak LGBT niszczy tysiącletnią cywilizację? Co to za odklejka i kto takie bzdury plusuje? xDDDD


@Wink: w dupę z tą nowoczesną tradycją, ja jestem za tradycją 4000-letnią: https://pl.wikipedia.org/wiki/Homoseksualizm_w_staro%C5%BCytnej_Grecji

Makao makao i po makale. Będą nam mówić pedały mieszkowe jak mamy żyć a tfu na mordy, to ja będe najbardziej znanym Janem Pawłem w historii.

( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°
@Pandillero yhm… wpisy pod tym postem świetnie potwierdzają te „dyskryminacje tylko w ich oczach”. Są ludzie życzą takim osobom jak najgorzej, odbierając im podstawowe prawa, a tu piszesz o „specjalnym traktowaniu”? Robienie ku*wy z logiki.
przeciez osoby homoseksualne, są wszędzie i od zawsze, a przez lata udawało się że ich nie ma i że homoseksualizm to choroba. Co jest złego w uświadamianiu że geje i lesbijki są wśród nas w dużo większej ilości niż ludziom się wydaje i że to całkiem normalni ludzie?

@zasadzka01: Jakby rzeczywiście byli wszędzie i od zawsze, i byli to całkiem normalni ludzie, to nikogo nie trzeba by było uświadamiać, że są
Musimy jak najszybciej wyjechać do ostatniego bezpiecznego i nieskalanego homopropaganda miejsca na ziemi, do naszej Matuli Rassiji


@wortor: Przecież kacapia sponsoruje lewackie LGBT, więc wy tam jedźcie towarzyszu xD
@Niukron: Wszystko się zgadza, ale to nawet nie jest ideologia. To jakaś fanatyczna religia. I mówię to ja - laska z różowymi włosami, która umawia się również z innymi dziewczynami. Laski, które epatują wszędzie tęczą są fatalne. One są puste w środku. Nic ich nie określa, tylko ta flaga i - poza słodkim pierdzeniem - o niczym nie gadają, jak tylko o tym co je obraża, co jest tolerancyjne, co nie...
Główny problem katoli z LGBT jest taki, że się "dwa chłopy kochają w pupe" (związki less praktycznie nie istnieją w ich świadomości). Ale niech taka Halina udostępni Bogdanowi dziurkę nr 2 to będzie później tydzień latał nad ziemią ze szczęścia i to już jest OK i nie ma w tym nic obrzydliwego.
@zloty-melonik: Dokładnie — o to chodzi. Chora ideologia, która niszczy. Uwielbiam słuchać zdroworozsądkowych ludzi i zwarcie w "lewackim"* mózgu gdy mówi się jak jest, a nie jak się wydaje, że jest. Moim ulubionym przykładem jest np. Morgan Freeman w kontekście walki z wyimaginowanym rasizem czy pewien homoseksualista (amerykański aktor, ale kurła nie pamiętam nazwiska, bo nie mam pamięci do nazwisk()) gdzie media odkryły, że spotyka się z