Wpis z mikrobloga

  • 0
Serio kogokolwiek to święto obchodzi, poza najbardziej zaangażowanymi w swoją wiarę katolikami i osobami na UoP, co dzięki temu urlop mają? Nie można w telewizji dwóch bab pokazać, bo wymyśleni ludzie w książce fantasy przynieśli gifty. XD


@antipopulismus fajne święto. Kiedyś przechodziłam starówką w Gdańsku i zaczepił mnie jakiś facet, niebieskiego drugi. Dostaliśmy jakieś korony. Ponieważ do odjazdu pociągu zostało jeszcze ponad godzinę stwierdziliśmy, że zobaczymy o co chodzi. Zawsze to
  • Odpowiedz
@Niukron: szacunkowo 3-5 procent społeczności a jesteśmy bombardowani taką "promocją" LGBT, że można pomyśleć, że proporcja w społeczeństwie jest zupełnie odwrotna. Wszystkie te ruchy mają na celu zaburzenie opoki, na której powstało społeczeństwo.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Cała ta zmiana układu sił w Polsce to idealny materiał do /r/yesyesyesno/, Jeśli nie teraz to w niedalekiej przyszłości. Już jedno z pierwszych wydań nowych wiadomości z gejami i kościołem odkryło karty będąc zapowiedzią tego co nasz czeka w mediach. No ale cóż, to była kwestia czasu a plan trzeba realizować.
  • Odpowiedz
@Niukron: dlatego moim zdaniem powinny być zalegalizowane związki partnerskie jednopłciowe. Wtedy powinno się uspokoić z tą modą w mediach na lpg, bo głównie o to prawo walczą. Jeżeli by były kolejne kroki w wynaturzenia odkryło by to prawdziwe oblicze tych osob.
  • Odpowiedz
@Niukron: ja sie zastanawiam czy ty i 1000 osob ktore plusuje twoj durny komentarz to wy w piwnicy siedzicie cale zycie czy macie jakis problem egzystencjalny... Po pierwsze, czemu ludzi nazywasz ideologia? Homoseksualizm to ideologia? od 40 lat siee o tym mowi, ze nie, a wy swoje. Po drugie zwroc uwage, ze w Polsce nadal mamy przesladowanie tych osob i sa szykanowane i prawo nie dziala dla nich, wiec logiczym
  • Odpowiedz
@WielkiNos: ej lewaki nie wystarczy wam miesiąc czerwiec pod tęczowa banderą że musicie #!$%@? swoją chorą ideologie wszędzie gdzie się da nawet w święto państwowe/kościelne które dla wielu ludzi jest istotne i mogą nie mieć ochoty widzieć tej szmaty
  • Odpowiedz
@WielkiNos z minusów to przecież oni przyszli jakondziwadla. Nie przyszedł pan bibliotekarz tylko najważniejszą cechą tego człowieka prowadzący uznali jest to z kim chce chodzić do łóżka. To jest robienia dziwadła a nie człowieka.
Coś jak kiedyś w reklamie gdzie niepełnosprawny czuje się źle bo nie został zrugany jak pełnosprawny.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: #!$%@?, co tam inflacja, #!$%@? system prawny, obowiązujących równolegle kilka systemów podatkowych, "polski wał", problemy migracyjne. Do tego kryzys energetyczny, zapewnienie stabilności w gospodarce, jakaś tam obronność wobec deklaracji byłego i mocnego kandydata na prezydenta USA w sprawie pomocy tego kraju w razie "W" w Europie... Najważniejsze jest w końcu zapewnienie łatwego dostępu do tabletki wczesnoporonnej, "bo konieczność posiadania recepty na tą tabletkę w praktyce uniemożliwia do niej dostęp",
  • Odpowiedz