Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim

Mam #pytanie do #niebieskiepaski, czy chcielibyście wejść w związki z #rozowepaski, które znacie już dosyć długo i one też znają was, ale przez cały ten czas traktowały was przedmiotowo, odzywały się tylko wtedy gdy czegoś od was potrzebowały, a tak to wywalone w was, i które przez cały ten czas kręciły się na karuzeli, wybierały bad boyów, chadów, mają na koncie onsy i fwb, a teraz gdy się już wyszalały, są około 30 lub po 30 i chady ich nie chcą, to nagle sobie o was przypomniały. Czy weszlibyście w związek z kimś takim? Bo ja zdecydowanie nie.
#przegryw #blackpill #redpill #kiciochpyta #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #zwiazki



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 19
  • Odpowiedz
@mirko_anonim a dla kobiety, która miała w życiu tylko jednego chłopaka, który później jej nie chciał, bo już nie była młoda są jeszcze jakieś szanse? Pewnie nie, bo za stara i tak to już z wami facetami jest. Kobieta angażuje się w związek, traci swoją młodość, bo czeka na deklaracje i ślub, a później dostaje tylko kopa w dupę i zostaje starą panną.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
Anonim (nie OP):

a dla kobiety, która miała w życiu tylko jednego chłopaka, który później jej nie chciał, bo już nie była młoda są jeszcze jakieś szanse?


@lubiejescfrytki: ciekawe jak chcesz udowodnić, że miałaś jednego, bo jak to z prawdomównością na temat waszej przeszłości seksualnej, to każdy z nas wie.

  • Odpowiedz
@mirko_anonim: miałem podobny choć nie tak hardcorowy przypadek rok temu. Dawna znajoma ze studiów, po nieudanym 7 letnim zwiazku z zagraniczniczniakiem - social media zasrane dosłownie przez ten czas sweet fotkami z egzotycznych krajów ect. Chłop się ulotnił na hasło ślub. Pannę spotkałem zupełnie przypadkowo na wyjściu na miasto jak byłem u znajomych. No muszę powiedzieć że było miło i pewnie jakbym był debilem to bym się na to złapał. Ponad
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Oczywiście że tak, mam 39 lat i związek z 30 latką 7/10 która się wyskakałą na chadach to byłby dla mnie mimo wszystko ogromny sukces. Możliwość uprawiania z nią seksu bez gumki, bycia jej mężem, założenia rodziny.... marzenie!


· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował:
  • Odpowiedz
@lubiejescfrytki: no ja mam 42 i teraz sie spotykam z laską 32, nie wiem jaka jest srednia wieku tutaj, ja bym nie mial problemow z umawianiem sie z kobietą w moim wieku, ale stracilem kupe lat temu dwójke dzieci w poronieniach, niedlugo potem narzeczoną, i teraz celowalem w kogos wlasnie w okolicach trzydziestki. Dawaj na Sympatie.pl, moze i Tobie trafi sie jakis perspektywiczny zgredzik z potencjałem na kapitana żeglugi wielkiej, albo
  • Odpowiedz
@extraordinary_seaman Na wykopie to dla większości 40- Latków, 30 latka jest starą babą, ale oni żyją w alternatywnej rzeczywistości. Myślą, że życie jest czarno-białe. To super, że udało Ci się jeszcze poznać dziewczynę. Dla mnie 10 lat starszy facet nie byłby problemem, ale w tej chwili jestem na takim dnie psychicznym, że nawet nie mam sił i chęci myśleć o związkach. U mnie dochodzi jeszcze to, że nie mam nic do zaoferowania
  • Odpowiedz